fbpx
17 C
Tirana
Sunday, April 5, 2020
Ballina Etiketimet Lajme nga vipat shqiptare

Etiketim: lajme nga vipat shqiptare

Një gjë që duhet të bësh gjithmonë në palestër, sipas ekspertëve

0
Nëse vijon të shkosh në palestër edhe në këtë kohë të ftohtë, është një gjë mjaft e mirë. Por nëse nuk shkon akoma, vendose...

Horoskopi ditor, e hënë 25 nëntor 2019

0
Dashi Dita e sotme për te dashuruarit do jete goxha e trazuar. Asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit planifikuar. As ju dhe as...

Ky është reagimi i foshnjës kur dëgjon Ronela Hajatin

0
Zëri i Ronelës ndryshon dispononim e foshnjës. Ronela Hajati ka publikuar një video shumë të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet ndryshimi...

6 fakte për çajin e pëlqyer të shqiptarëve

0
Çaji i zi përbën një ndër preferencat kryesore të njerëzve, kjo si rezultat i përfitimeve shëndetësore që ai sjell. Sa më shumë të oksidohen...

Kjo është pasuria e ‘Salt bae’

0
‘Salt bae’ paska siguruar jetën edhe të stërnipërve. Nusret Gokçe edhe pse në fillim kishte një jetë të vështirë tani pasuria e tij është aq...

Kiara Tito mohon ndërhyrjen estetike në buzë

0
Në të kaluarën, Kiara Tito është spekuluar për një lidhje me Butrint Imerin, mirëpo së fundmi ka pasur thashetheme se ata nuk janë më...

Bebe Rexha duket mahnitëse në koncertin e fundit

0
Bebe Rexha ka filluar turneun e ‘The Jonas Brother’s’. Bebe Rexha është nga këngëtaret më të pëlqyer shqiptare, këngëtarja ka mbajtur një koncert muzikor të...

Rita Ora flet për sëmundjen që po e shkatërron

0
Rita Ora po vuan nga një sëmundje. Rita Ora po vuan nga grykët dhe kjo tani më po e shqetëson këngëtaren e cila madje ka...

Përdorni vaj kokosi dhe sodë buke, nuk do të keni më...

0
Për të patur një lëkurë të shëndetshme nuk mjaftojnë vetëm ‘gjenet’ ! Ndjekja e një rutine që përfshin maska, serume  e shumë hidratim, ngrënia...

Capital T ka arritur suksesin e parë me këngën e fundit

0
Capital T dje kishte publikuar këngën ‘Akull’. Capital T vazhdon të jetë në listën e më të pëlqyerve për publikun shqiptar, këngëtari së fundmi ka...