fbpx
16 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme nga vipat shqiptare

Etiketim: lajme nga vipat shqiptare

Një përqafim nga Ameli dhe Duam është urimi më i ëmbël...

0
Ameli është mësuar me festën e ëmbël të 1 Qershorit, por ndryshimi është që çdo vit e ka pasur për vete të gjithë vëmendjen...

Kylie Jenner nuk bëhet e ‘gjallë’, refuzon t’u përgjigjet telefonatave pas...

0
Kylie Jenner ka bllokuar thirrjet e nënës, Kris,  ndërsa përpiqet të luftojë për të dalë nga skandali i falsifikimit të dokumentave që shpërtheu pasi...

Archie do të jetë princ me apo pa pëlqimin e Princ...

0
Vendimi i Princ Harry-t dhe Meghan Markle për të hequr dorë nga titujt mbretërorë, ishte pjesërisht për shkak të dëshirës së tyre për ta...

Zyrtarisht, në verë! Mësoni cilat janë ditët me fat të qeshorit...

0
Zyrtarisht në verë! Sezoni i nxehtë ka mbërritur dhe tashmë, të gjithë shpresojmë se do të jetë një verë e bukur. Megjithatë, mirë është...

‘Si duhet të jetë gruaja jote?’ Noizy nuk bën përjashtim nga...

0
Cila është përgjigjja e parë që vjen nga një djalë shqiptar kur i bëhet një pyetje e tillë? Kush nuk e di përgjigjen “Si...

5 arsye pse burrat që tradhtojnë rrinë me gratë e tyre

0
Një studim zbuloi se 2.2% e të martuarve raportuan se kishin pasur më shumë se një partner gjatë një viti. Në përgjithësi, sipas studiuesve,...

Horoskopi ditor për sot, e martë 2 qershor 2020

0
Dashi Dashuria gjatë kësaj periudhe është mjaft pozitive dhe problemet që keni patur në të kaluarën, do mund të zgjidhen. Në punë, keni nevojë për...

Dafina Zeqiri mban raportet e mira me Dj Geek edhe pas...

0
Dyshja ishin nga më të përmendurit për gjatë muajve të fundit. Romanca e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek mori fund por sa u bë publike,...

3 gjërat që duhet t’i bësh çdo natë para se të...

0
Të kesh një ritëm të rregullt gjumi është çështje shumë e rëndësishme për të fituar qetësinë gjatë natës. Trajnimi i trupit për të fjetur...

Labi tregon arsyen pse nuk do t’i publikojë këngët e reja

0
Labinot Tahiri ka shumë këngë të reja gati. Por, këngëtari ka vendosur që mos t’i publikojë ato për një arsye. Përmes një postimi në llogarinë e...