Sa ekstravagante, aq edhe atraktive – Dafina josh vëmendjen me bikini dhe me xhinse

0
3
Gjigandi

Duke qenë një prej këngëtareve të pëlqyera të skenës shqiptare të muzikës, Dafina Zeqiri arrin të tërheqë vëmendje edhe me dukjen e saj.

Ylli i muzikës është e njohur për ndryshimet që i bën në dukje, si edhe për guximin që ndërmerr në transformimet e saj.

Gjatë këtyre ditëve verore, Dafina ka qëndruar në bregdetin shqiptar, nga ku ka sjellë disa poza atraktive.

Këngëtarja ka dhuruar një performancë në një prej lokacioneve të atjeshme duke i argëtuar të pranishmit.

Ajo i ka interpretuar disa prej hiteve të saj, ndërsa fansa të shumtë kanë publikuar xhirime të performancës së saj në rrjetet sociale.

Në ndërkohë, hiti i saj me Taynan, “Bye Bye”, ka kaluar shifrën prej 50 milionë shikimesh në YouTube.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu