fbpx
26 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Edhe

Etiketim: edhe

​Kosovë/ Në Kuvend vijnë edhe deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje

0
Pak para fillimit të seancës plenare, në objektin e Kuvendit të Kosovës janë parë duke hyrë deputetë të partive parlamentare. Nga PDK kanë ardhur...

Video/ Basha: Rama-virusi shkatërroi ekonominë dhe varfëroi shqiptarët edhe më shumë...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një video të publikuar në rrjet ka hedhur sulme ndaj kryeministrit Edi Rama duke thënë...

COVID-19: Çfarë ende nuk dimë, edhe gjashtë muaj pas raportimit të...

0
Virusi ka qenë në të gjithë botën për rreth 180 ditë, duke na mbyllur të gjithëve dhe duke mbyllur miliona vende pune – si...

Jesus është gati të bëjë edhe një çmenduri

0
Flamengo duket se ka rënë në dashuri me trajnerin Jorge Jesus dhe është gati të bëjë edhe një çmenduri që nuk ka ndodhur më...

Shfaqet për herë të parë Volkswagen Arteon, mësohet edhe data e...

0
Më 24 qershor, modeli do të prezantohet edhe zyrtarisht. Ka qenë në treg që nga viti 2018, ndërsa Volkswagen ka vendosur që ta përditësojë, që...

Tifozët mund të lejohen edhe në Spanjë

0
Ministria e Shëndetësisë së Spanjës është duke vlerësuar nëse mund të lejojë që tifozët e futbollit të kthehen në stadiume kur edicioni të rifillojë...

Ronela edhe njëherë e dëshmon formën e mirë!

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati njihet për projektet e shumta muzikore, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku. Ajo përpos projekteve muzikore, njihet edhe...

Gjykata lë në burg të arrestuarit, e mitura: Roja i shkollës...

0
Abaz Doga , ish-roja i shkollës nën akuzë për abuzimin e një nxënëseje u përball me gjykatën dhe me prokurorinë që e dyshon se...

Edhe një “bombë” për Paçaradën, në përbërjen më të mirë në...

0
Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Leart Paçarada, është në përbërjen më të mirë të javës së 29-të të Bundesliga II.  Futbollisti nga Kosova, djali i...

Çështja “George Floyd”, edhe sporti kërkon drejtësi për të

0
Vrasja e George Floyd nga policia në Minneapolis ka shkaktuar protesta të shumta e të dhunshme në SHBA, por në të njëjtën kohë ajo...