24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atraktive

Etiketim: atraktive

Rita Ora duket e mahnitshme, merr vëmendje me pozat atraktive

Rita Ora duket e mahnitshme, merr vëmendje me pozat atraktive

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora merr vëmendje me secilën paraqitje që bën.Edhe së fundmi këngëtarja e hitit "Anywhere" erdhi atraktive në disa...
Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të radhës në Instagram

Arta Elezaj duket atraktive teksa thekson linjat në një paraqitje të...

0
Modelja e njohur, Arta Elezaj komentohet vazhdimisht për secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale.Duke numëruar më shumë se 200 mijë ndjekës në llogarinë...
Arta Nitaj pozon atraktive mbi një kalë nga pushimet luksoze në Zanzibar

Arta Nitaj pozon atraktive mbi një kalë nga pushimet luksoze në...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, po shijon pushimet në ishullin privat të Bill Gates.Bukuroshja shqiptare është duke kaluar një periudhë të mrekullueshme...
Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

0
 Një pjesë e vajzave të showbizzit shqiptar kanë nisur tashmë sezonin e pushimeve verore.Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi...
Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

0
Pas lansimit të këngës "Për dashni", Ana Kabashi ka vendosur t'i shijojë disa ditë pushimi në Mal të Zi.Ndërsa në profilin e saj në...
Adelina Berisha merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, duke atraktive në portokalli

Adelina Berisha merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, duke atraktive në...

0
Këngëtarja Adelina Berisha vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Shpesh ajo publikon për fansat fotografi dhe video, duke marrë vëmendjen...
Bebe Rexha vazhdon të sjellë poza atraktive nga pushimet, thekson linjat me fustanin transparent

Bebe Rexha vazhdon të sjellë poza atraktive nga pushimet, thekson linjat...

0
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Miami.Ajo ka ndarë me ndjekësit e...
Adriana Matoshi shijon jetën e natës, ndërsa duket atraktive në veshje transparente

Adriana Matoshi shijon jetën e natës, ndërsa duket atraktive në veshje...

0
Aktorja dhe njëherësh deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, gjatë kësaj kohe ka qenë shumë e angazhuar me punë.Ndonëse një personazh shumë aktiv dhe...
Arta Nitaj rikthehet me paraqitje atraktive në rrjete sociale duke vënë në pah linjat trupore

Arta Nitaj rikthehet me paraqitje atraktive në rrjete sociale duke vënë...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, është rikthyer në qendër të vëmendjes me paraqitjen e radhës që ka bërë në rrjete sociale.Bukuroshja, e...
Bebe Rexha uron Pashkët me fotografi atraktive nga e kaluara

Bebe Rexha uron Pashkët me fotografi atraktive nga e kaluara

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, iu ka uruar festën e Pashkëve të gjithë fansave të saj të besimit katolik.Këtë gjë ajo e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS