Beatrix Ramosaj ekspozon linjat atraktive në bikini

0
Beatrix Ramosaj ekspozon linjat atraktive në bikini
Gjigandi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të përfolura muajve të fundit.

Artistja nga Kosova e cila prej vitesh jeton dhe në vepron në Shqipëri ishte pjesë e Big Brother VIP, pjesëmarrja e saj në këtë reality-show mori vëmendje të madhe.

Beatrix brenda shtëpisë krijojë një lidhje me aktorin Donald Veshaj që ishte jetëshkurtër dhe përfundoi sapo dyshja dolën jashtë.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

RonaTyra

Megjithatë fokusi ka qenë tek këngëtarja edhe pas ndarjes dhe çdo veprim i saj pothuajse ka krijuar lajm, ndërkohë që ajo mbetet e angazhuar me projekte muzikore pa lënë anash postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Beatrix ka ndarë më mijëra fansa të saj në llogarinë e Instagramit disa imazhe në të cilat shihet e veshur vetëm në bikini.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Këngëtarja ka kujtuar kohën kur kishte disa kilogram më pak, ndërsa nuk hezitoi ta quante veten yll, e që padyshim dukej në formë të mrekullueshme.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, Beatrix theksoj linjat atraktive të trupit, ndërsa flokët e gjata i la në stil të gërshetave që i bini mbi supe.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Vonë” që u lansua bashkë me videoklip dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 700 mijë klikime në kanalin e YouTube. /abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu