Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

0
Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës
Gjigandi

Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të ‘Big Brother VIP’.

Biondja e bukur arriti deri në finale të spektaklit televiziv dhe mes tjerash veçohej edhe për dukjen e saj.

Tash kur kanë kaluar muaj nga përfundimi i BB VIP dhe temperaturat kanë nisur të ngriten, modelja ka vendosur ta shijojë paksa motin e mirë.

(Foto: Instagram/iambeniada)

RonaTyra

Ajo ka pozuar pranë një pishine e veshur me bikini të zeza duke vënë në plan të parë linjat trupore.

Fotografitë janë shpërndarë në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 411 mijë fansa dhe imazhet kanë marrë mijëra pëlqime një ore pas publikimit.

(Foto: Instagram/iambeniada)

Ndryshe, Beniada vazhdon të jetë aktive në këtë rrjet social me publikimin e imazheve nga jeta e saj personale dhe profesionale. /

abc24.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu