22.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Pran

Etiketim: pran

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

0
Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të 'Big Brother VIP'.Biondja e bukur arriti deri në...
Engjëllusha Salihu e lumtur pranë mbesës dhe nipit

Engjëllusha Salihu e lumtur pranë mbesës dhe nipit

0
Engjëllusha Salihu është mjaftë e përkushtuar ndaj familjes së saAjo është e rrethuar me shumë nipër dhe mbesa, të cilët tashmë janë të rritur,...

Përkeqësohet situata në Sazan, zjarri afrohet pranë godinave të ish-bazës ushtarake

0
Është përkeqësuar situata nga zjarret në ishullin e Sazanit në Vlorë. Flakët e zjarrit po i afrohen godinave bazës detare.Zjarret e rëna prej dy...

Sarandë, gjykata sekuestron mijëra metra katrorë tokë pranë vijës bregdetare

0
Gjykata e Sarandës vendosi të enjten caktimin e masës së sekuestros paraprake për një sipërfaqe toke prej 10 230 m2, në zonën Turizëm-Kanal i...

Asteroidi gjigand pranë Tokës, do të kalojë në një distancë prej...

0
Asteroidi më i madh i vitit po përgatitet të kalojë pranë Tokës rreth orëve të pasdites. Trupi qiellor nuk përbën kërcënim, pasi do të...
Dua Lipa relaksohet pranë liqenit para koncertit në Gjermani teksa thekson linjat mahnitëse në bi…

Dua Lipa relaksohet pranë liqenit para koncertit në Gjermani teksa thekson...

0
Dua Lipa aktualisht ndodhet në turneun e saj botëror "Future Nostalgia" me koncertet e radhës që po mbahen në Evropë.Por, pavarësisht angazhimeve artistja shqiptare...
Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse në pozat pranë veturës në Hollywood

Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse në pozat pranë veturës në Hollywood

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, ka tash e sa kohë që nuk ka sjell diçka të re për fansat e saj.Ajo megjithatë po...

Ministri Peci pranë prodhuesve bujqësorë në Drenicë

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka vizituar sot prodhuesit bujqësorë në Polac të Skenderajt, për të parë nga afër kushtet...

Konjufca e familjarët e të zhdukurve bënë homazhe pranë Obeliskut të...

0
Konjufca e familjarët e të zhdukurve bënë homazhe pranë Obeliskut të të pagjeturve.Në shënim të 27 Prillit - Ditës së personave të pagjetur të...

Merr flakë makina në lëvizje pranë Llogorasë

0
Një automjet tip "Ford" ka marrë flakë teksa lëvizte në Llogora këtë mëngjes.Drejtuesi i makinës ka arritur të shpëtojë flakëve, që kanë shkatërruar tërësisht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS