24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Pozat

Etiketim: pozat

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

0
Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të 'Big Brother VIP'.Biondja e bukur arriti deri në...
Me pozat me bikini, Kejvina vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj

Me pozat me bikini, Kejvina vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve...

0
Kejvina Kthella josh interesimin e fansave të saj sa herë që zgjedh të shpërndajë imazhe në rrjetet sociale.Biondja e bukur përcillet nga më shumë...
Erjona vjen atraktive me pozat me bikini nga Ibiza

Erjona vjen atraktive me pozat me bikini nga Ibiza

0
Erjona Sulejmani është duke i shijuar pushimet në Ibiza të Spanjës, nga ku nuk ka hezituar të sjellë imazhe për fansat e saj.Modelja shqiptare...
Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse në pozat pranë veturës në Hollywood

Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse në pozat pranë veturës në Hollywood

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, ka tash e sa kohë që nuk ka sjell diçka të re për fansat e saj.Ajo megjithatë po...
Rita Ora duket e mahnitshme, merr vëmendje me pozat atraktive

Rita Ora duket e mahnitshme, merr vëmendje me pozat atraktive

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora merr vëmendje me secilën paraqitje që bën.Edhe së fundmi këngëtarja e hitit "Anywhere" erdhi atraktive në disa...
Kida duket mahnitëse në pozat e radhës, tregon linjat atraktive e veshur në bikini

Kida duket mahnitëse në pozat e radhës, tregon linjat atraktive e...

0
Këngëtarja e njohur, Kida edhe gjatë kësaj periudhe po vazhdon të jetë aktive dhe angazhuar me koncerte dhe projekte muzikore.Por, krahas kësaj ajo nuk...
Vazhdojnë pozat provokuese të Arta Nitajt me bikini të verdha

Vazhdojnë pozat provokuese të Arta Nitajt me bikini të verdha

0
Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, prej disa ditësh ka nisur pushimet në një vend luksoz.Aktorja nga Peja, e ndjekur nga mijëra njerëz në...
Ana Kabashi mahnit me pozat me bikini

Ana Kabashi mahnit me pozat me bikini

0
Derisa po i shijon pushimet në Mal të Zi, Ana Kabashi nuk ka hezituar të sjellë imazhe nga çastet që po kalon atje.Pas lansimit...
Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

0
Pas lansimit të këngës "Për dashni", Ana Kabashi ka vendosur t'i shijojë disa ditë pushimi në Mal të Zi.Ndërsa në profilin e saj në...
Era Istrefi shfaqet tejet provokuese në pozat e reja në rrjetet sociale

Era Istrefi shfaqet tejet provokuese në pozat e reja në rrjetet...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit që e riktheu në muzikë.Kënga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS