20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Beatrix

Etiketim: Beatrix

Pas largimit të Beatrix, Egzona biseda të gjata me Donaldin: Jam...

0
Monika Lubonja e dinte që para disa ditësh që këtë të premte do të ishte në nominim, por nuk e dinte se me kë...

Kujt po i dërgon dashuri Beatrix

0
Këngëtarja dhe modelja Beatrix Ramosaj është shfaqur sot me një palë bikine rozë tepër seksi Beatrix ka qenë njëra prej këngëtarëve të para që ka...

Beatrix Ramosaj tërheq vëmendjen me pozat atraktive në bikine

0
Jo rrallëherë Beatrix Ramosaj ndan poza provokuese para ndjekësve të saj në Instagram. Këngëtarja e cila gëzon forma perfekte trupore, nuk heziton aspak t’i shfaq...

Beatrix Ramosaj në top formë

0
Ajo është më se e komentuar dhe e ndjekur në rrjete sociale. Bëhet fjalë për këngëtaren Beatrix Ramosaj, e cila përherë është “in” në mënyrën...

“Çika e Llapashticës”, Beatrix shijon qëndrimin në vendlindje

0
Beatrix Ramosaj ditë më parë festoi ditëlindjen, ajo kësja radhe vendosi të festojë në vendlindje. Këngëtarja edhe këto ditë po e shijon qëndrimin në Llapashticë,...

Poza të reja me bikini nga Beatrix Ramosaj që nuk e...

0
Beatrix Ramosaj ka qenë aktive këto ditë në rrjetet sociale duke ndarë imazhe të ndryshme me fansat e saj. Këngëtarja, e cila numëron afro gjysmë...

Beatrix Ramosaj e zhytur në shkumë, publikon foto nga vaska

0
Beatrix Ramosaj duket tërheqëse në imazhin e fundit. Beatrix Ramosaj vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale duke publikuar fotografi rregullisht, bukuroshja ka provokuar me...

Beatrix Ramosaj e zhytur në shkumë, publikon foto nga vaska

0
Beatrix Ramosaj duket tërheqëse në imazhin e fundit. Beatrix Ramosaj vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale duke publikuar fotografi rregullisht, bukuroshja ka provokuar me...

E veshur me rroba-banje, Beatrix tregon fizikun nga ballkoni

0
Beatrix erdhi e ‘nxehtë’ në paraqitjen e fundit. Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjete sociale, shpeshherë me fotografi atraktive. Këngëtarja, së fundi ka publikuar një...

“Toka e bukur e babait tim”, Beatrix i kujton kështu rrënjët...

0
Beatrix tregoi tokën e vendlindjes së saj. Beatrix Ramosaj me anë të disa fotografive që ndau me ndjekësit në Instagram, ka treguar tokën e babait...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS