fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Showbizi shqiptar sot

Etiketim: showbizi shqiptar sot

Gjatë pandemisë nevoja e puthjes është ndjerë më shumë sesa dalja...

0
Puthja është një nga gjestet që na mungon më shumë, që prej fillimit të urgjencës së koronavirusit: puthjet dhe përqafimet janë “ndaluar” që nga...

4 zgjatjet që duhet të bëni çdo mëngjes për t’u ndjerë...

0
Mund të jetë mjaft sfiduese të përfshini zgjatje në mëngjes, ndërsa në të njëjtën kohë përgatiteni për ditën tuaj. Shumë prej nesh u pëlqen të...

Sara e uron Ledrin me fjalë dashurie e puthje plot pasion

0
Sara zgjodhi fjalët më të mira për ta uruar Ledrin. Ledri Vula sot feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjet jetë, teksa është në kulmin e...

Sara i bën Ledrit dedikimin e veçantë për ditëlindje

0
E dashura e Ledrit, Sara, ia ka uruar ditëlindjen e 34-t njeriut të zemrës. Në foton e shkrepur pranë bregdetit, Sara ka shkruar: “Kjo ishte...

Kini kujdes! Këta janë përbërësit e dëmshëm që duhet të shmangni...

0
Ekspozimi i tepërt dhe i pambrojtur ndaj diellit është një nga faktorët kryesorë të plakjes së parakohshme dhe dëmtimeve të forta të lëkurës. Aplikimi...

Policia tregon pamjet Naya Rivera dhe djalit të saj Josey para...

0
Autoritetet në kërkim të aktores Glee Naya Rivera kanë publikuar pamjet CCTV të nënës dhe djalit të saj Josey që mbërritën në Liqenin Piru...

Gruaja e Gold AG e mbuluar në plazh

0
  Ka mjaftë kurreshtje rreth bashkëshortes së reperit Arian Agushi, i njohur më mirë me nofkën artistike “Gold Ag”. Ariani, asnjëherë nuk ka folur shumë për...

Çdo shenjë e Horoskopit ka truket e saj për tradhtinë, mësojini...

0
SHENJAT E ZJARRIT (dashi, luani dhe shigjetari) bëjnë pjesë në tërësinë e përkrahësve të seksualitetit të shëndoshë, të cilët do të tradhtonin për shkak të...

Liberta Spahiu verën e shijon, format seksi të trupit i ekspozon

0
Prezantuesja e njohur, Liberta Spahiu ditët e verës po i kalon si mos më mirë. Derisa po shijon rrezet e diellit, Spahiu ka pozuar në...

Ditë e trishtë; moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë!

0
Folësja e Top Albania Radio dhe moderatorja e ‘Digitalb’ ka humbur sot një prej njerëzve të saj më të dashur. Elona Duro ka bërë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS