fbpx
24 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme vip te fundit

Etiketim: lajme vip te fundit

Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për...

0
Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për Covid-19. Aishwarya Bachchan, 46 vjeçare, është një nga fytyrat më të famshme të Bollywood-it...

Bashkëjetesa mes Jonidës dhe Romeos, çifti ironizon portalet

0
Marrëdhënia e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është përfolur vazhdimisht në mediat rozë. Shpesh herë është shkruar se dyshja e showbizit shqiptar është ndarë e...

Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të...

0
Adelina e ka uruar publikisht babain e saj. Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi- Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 71-të. Urimet e shumta për...

I jepni dot përgjigje këtij iluzioni optik? Gjeni zebrën që shikon...

0
Iluzionet optike shpesh janë argëtuese, por edhe të shëndetshme për trurin. I tillë është edhe ky iluzion optik në foton e Sarosh Lodhi. Ai ka bërë...

Iggy shaqet seksi pas lindjes

0
 Iggy Azalea shfaq trupin e saj të pabesueshëm pas lindjes së fëmijës Iggy Azalea është shfaqur me pamje mjaft seksi të trupit të saj dy...

Në ditët tuaja më të vështira, mbani mend këto 10 gjëra!

0
Ato do t’ju ndihmojnë të kaloni çdo moment të ndërlikuar me mençuri dhe plotësi dhe të ecni përpara. Ju nuk jeni vetëm Është e zakonshme të...

7 gjërat që e bëjnë një grua të ndahet nga partneri...

0
Nëse një grua është e dashuruar, ajo jep gjithçka në një lidhje! Por, kujdes! Ka kufij për gjithçka dhe kur kufijtë e caktuar kapërcehen,...

Puthje e përqafime në jahtin luksoz, Rezarta dhe Ermali më të...

0
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në jug të vendit. Ata i kemi parë të shpërndajnë foto shumë të bukura nga pushimet ku...

Frikë ndaj refuzimit? Zbuloni nëse kjo ju detyron të vazhdoni një...

0
Dy muajt e parë të bllokimit, unë dhe partneri im u çuditëm me të vërtetë se sa mirë po ja kalonim. Njerëzit përreth meje...

Eni Koçi ekspozon format trupore, me fustanin e hapur

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi njihet për talentin e saj në muzikë. Përpos për muzikën që sjellë, ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS