fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Showbizi shqiptar 2018

Etiketim: showbizi shqiptar 2018

Kë zgjedh Ardian Bujupi mes Elvanës dhe Xhensilës?

0
Sonte në emisionin NIN me Alaudin Hamitin I ftuar ka qenë Ardian Bujupi. Këngëtari i cili rrallë herë prezantohet në intervista, ka treguar shumë gjëra...

A keni dëgjuar për metodën 50/70? Për t’u bërë i shkathët...

0
Kjo mënyrë e sorollatjes gjithmonë funksionon – për t’u gjendur në gjysmën e rrugës! Edhe pse flirti duket si një ide e thjeshtë, ndonjëherë thjesht...

Njihuni me meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë më shumë

0
Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigjetari Është një shenjë që e do aventurën dhe...

Leonora e mbështet Hashim Thaçin me këtë postim

0
Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë...

Eni Koçi tregon linjat trupore në fustan të hapur

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi njihet për talentin e saj në muzikë. Përpos për muzikën që sjellë, ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë...

Tayna e përmend në këngën e re, reagon Eni Koçi

0
Reperja e njohur Tayna ka publikuar këtë të dielë këngën e saj më të re, të titulluar “Bass”. Ky projekt muzikor është pritur shumë...

Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për...

0
Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për Covid-19. Aishwarya Bachchan, 46 vjeçare, është një nga fytyrat më të famshme të Bollywood-it...

Bashkëjetesa mes Jonidës dhe Romeos, çifti ironizon portalet

0
Marrëdhënia e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është përfolur vazhdimisht në mediat rozë. Shpesh herë është shkruar se dyshja e showbizit shqiptar është ndarë e...

Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të...

0
Adelina e ka uruar publikisht babain e saj. Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi- Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 71-të. Urimet e shumta për...

Travolta pëson edhe një humbje: Vdes gruaja e tij aktorja Kelly...

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS