14 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020
Ballina Etiketimet Publikohet

Etiketim: Publikohet

Një bashkëpunim në horizont? Publikohet biseda mes Bleonës dhe Timberland

0
E ftuar speciale sonte në “Klanifornia” ishte Bleona Qereti. Pas suksesit të fundit si aktore në filmin “Falco”, Bleona zbuloi projektet që pritet të...

Publikohet me videoklip kënga e shumëpritur “Akull” nga Capital T

0
Capital T ka publikuar në YouTube këngën e tij të re. Capital T ashtu siç u premtoi fansave, lansoi këngën e tij më të re...

Publikohet kënga e re nga Ardian Bujupi

0
Këngëtari i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi, publikoi projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Eine Nacht” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Ky...

Publikohet tjetër fotografi e Gentës me të dashurin

0
Genta Ismajli ka nisur lidhje të re dashurie. Ditët e fundit, Genta Ismajli ka qenë kryetemë e medieve rozë, duke u komentuar për lidhje të...

Publikohet projekti më i ri i Adelina Berishës, “Loti im”

0
Adelina Berisha sjell këngën e re. Adelina para pak orësh njoftoi se gjatë mbrëmjes së sotme do lëshon këngën e saj të re të cilën...

Publikohet zbulimi më i ri, dëgjimi i këngëve të Adele ndihmon...

0
Sipas zbulimit më të fundit, dëgjimi i këngëve të Adele në makinë mund të zvogëlojë stresin dhe të ndihmojë në ruajtjen e shëndetit të...

Bashkëpunimi i radhës i Fifit do ju surprizojë të gjithëve, zbulohet...

0
Dy këngëtaret e dashura të publikut shqiptar, Remzije Osmani dhe Fifi duket se shumë shpejt do të vijnë me një projekt muzikor të përbashkët....

Publikohet ‘Mehlem’ nga Osman Imeraj

0
Siç u paralajmërua ditë më parë, këngëtari i njohur Osman Imeraj, ka publikuar këngën e tij më të re. https://www.youtube.com/watch?v=zvt_Yp73wCc “Mehlem” quhet kënga e re e...

Eneda Tarifa pjesë e “Kënga Magjike”, publikohet projekti “Ma zgjat dorën”

0
Eneda Tarifa e ka publikuar këngën me të cilën do të paraqitet në “Këna Magjike 2019”. Këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa, do të jetë...

Publikohet “Ku je nise” nga Fisnikët dhe Gold AG

0
Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor. “Ku je nisë” titullohet kënga...