17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Pritur

Etiketim: pritur

Dikush nuk e ka pritur mirë surprizën e Luizit për Kiarën

0
  Surpriza e Luiz Ejllit ndaj Kiara Titos me rastin e 27-vjetorit të saj, është pritur shumë mirë dhe me emocion nga disa banorë. Teksa moderatorja...

Video-loja e shumëpritur – F1 Manager 2022 po vjen më 30...

0
Për herë të parë në më shumë se 20 vjet, tifozët e Formula 1 po marrin një lojë të re në stilin e menaxherit.Formula...
Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

0
"Luje belin" është titulli i këngës së re që do të vijë si bashkëpunim ndërmjet Kidës dhe Dafina Zeqirit.Fansat e presin me padurim duetin...

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka pritur në takim zyrtar Ministren...

0
Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka pritur në takim Ministren e Mbrojtjes të Gjermanisë,  Christine Lambrecht. Kjo është vizita e parë e një ministri...
Më se të mirëpritur në Evropë, Princi Harry dhe Meghan Markle shfaqin një kimi të jashtëzakonshme…

Më se të mirëpritur në Evropë, Princi Harry dhe Meghan Markle...

0
Harry dhe Meghan shkëmbyen një puthje intime në skenë në ceremoninë e hapjes së Lojërave Invictus të shtunën mbrëma - përpara se princi emocional...

Dorëheqja e Bashës, reagon Salianji: Akt i mirëpritur por i vonuar....

0
Deputeti Ervin Salianji e ka cilësuar "akt të mirëpritur, por të vonuar" vendimin e Lulzim Bashës për të dhënë dorëheqjen nga posti i kreut...

​Qytetarët thonë se kanë pritur më shumë nga qeveria Kurti 2

0
Qeveria Kurti 2 më 23 mars bën një vit që nga votimi në Kuvendin e Kosovës. Qytetarët kanë mendime të ndryshme për një vit...

Gena vjen me “Trëndafili im”, hiti që kemi pritur

0
"Trëndafili im" quhet kënga më e re ardhur nga artisti i hiteve Gena. Kënga ka edhe një super klip të bukur nga Max Productiin dhe...

Harry Kane dhe gruaja Kate duke pritur së bashku fëmijën e...

0
Sulmuesi i Tottenham Hotspur,  Harry Kane 26 vjeç, konfirmoi lajmet për shtatzëninë e gruas së tij përmes një postimi  në Instagram, duke ndarë një...

Do të na lehtësojë jetën! Risia e Google është ajo që...

0
Të mërkurën, Google njoftoi ndryshime të mëdha për përdoruesit e rinj, përfshirë një ndryshim të rëndësishëm për sa i përket privatësisë. Kompania do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS