Gena vjen me “Trëndafili im”, hiti që kemi pritur

0
25
Gjigandi

“Trëndafili im” quhet kënga më e re ardhur nga artisti i hiteve Gena.

Kënga ka edhe një super klip të bukur nga Max Productiin dhe që në start ka nisur të pëlqehet mjaft, duke na siguruar se ky është hiti që ne kemi pritur.

Nga teksti shkruar nga Endrit Mumajesi- Muma me muzikë nga vetë Gena, mix-mster De Vox, çdo gjë duket mjaft bukur e që ia vlen ta dëgjoni e ridëgjoni mijëra herë.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu