17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trendafili

Etiketim: trendafili

Gena vjen me “Trëndafili im”, hiti që kemi pritur

0
"Trëndafili im" quhet kënga më e re ardhur nga artisti i hiteve Gena. Kënga ka edhe një super klip të bukur nga Max Productiin dhe...

Si Te Bejme Shurup Trendafili Ne Shtepi + Receta

0
Receta Gatimi, Si Te Bejme Shurup Trendafili Ne Shtepi + Receta Receta: Per tre litra na duhen 30 petale trendafili me shum arome 3 luge caji limontoz 3l...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS