Ballina Etiketimet Kemi

Etiketim: Kemi

Shqipëria nën vëzhgim/ Karamuço: Kemi vënë në mendime ‘krimin’ për ndryshimin...

0
Aksioni i Policisë për heqjen e kamerave të sigurisë të vendosura nga grupet kriminale, i nisur pak ditë më parë, ka rikonfirmuar edhe njëherë...

Mediat greke jehonë “BBV”: Nuk e kemi parë në asnjë transmetim...

0
“Big Brother Albania” është një nga reality show-t më të ndjekura dhe më të komentuara në Shqipëri. Ka kaluar më shumë se një muaj...

‘Do kemi kthime pas’, shenjat e horoskopit më me fat për...

0
Astrologia Meri Shehu, ka zbuluar renditjen e shenjave nga ato me më pak fat te ato me më shumë fat për muajin dhjetor. Sipas saj...

Pandemia ‘goditi’ vendin, “mburret” Rama: Kemi pasur rritjen më të madhe...

0
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se Shqipëria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur filloi pandemia e COVID-19. Me anë...

Dhunoi brutalisht të moshuarin në sytë e një fëmije, reagon Policia:...

0
Policia e Shtetit ka reagur në lidhje me procedimin penal të Resmi Nikës, i cili pak ditë më parë dhunoi një të moshuar në...

Rama ‘lutet’ për shi, flet eksperti: Kemi 8 vite që paguajmë...

0
Populli shqiptar po mbahet nën presion për shkak të rritjes së çmimit të energjisë elektrike. Ndonëse kemi 8 vite që paguajmë një çmim të...

Ministrja Xhaçka për hapjen e negociatave: Nuk kemi lënë gur pa...

0
Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka ka mbajtur fjalën e saj në tryezën e diskutimeve pas çeljes formale të negociatave me Bashkimin Evropian. Xhaçka tha se...

Zgjedhjet në PS, Veliaj: Ne kemi zgjedhur që të jemi pjesë...

0
Partia Socialiste po zhvillon zgjedhje në strukturat e saj dhe për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, rezultati nuk ka rëndësi, pasi të gjithë do...

Reja nuk dorëzohet për kreun e grupit: Jemi ende në këmbë,...

0
Dy paraqitje zhgënjyese në dy ndeshjet e para të edicionit të ri të Ligës së Kombeve. I justifikueshëm barazimi 1-1 në Rekjavik, por e...
Pasaportë diplomatike për Valdrin Sahitin, reagon zyra e presidentes Osmani: Nuk i kemi lëshuar a…

Pasaportë diplomatike për Valdrin Sahitin, reagon zyra e presidentes Osmani: Nuk...

0
Këshilltari për media i Vjosa Osmanit, Bekim Kupina, ka thënë se presidentja nuk ka kompetencë për të lëshuar pasaporta diplomatike.Në një postim të shpërndarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24