fbpx
30 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme per vipat shqiptar

Etiketim: lajme per vipat shqiptar

I jepni dot përgjigje këtij iluzioni optik? Gjeni zebrën që shikon...

0
Iluzionet optike shpesh janë argëtuese, por edhe të shëndetshme për trurin. I tillë është edhe ky iluzion optik në foton e Sarosh Lodhi. Ai ka bërë...

Nëse askush nuk iu mësoj këto gjëra duke u rritur, ja...

0
Ja ku janë disa këshilla që do t’iu shpëtojnë kohë e para. Kurrë nuk është vonë për të mësuar diçka të re! – Rrobat e...

Travolta pëson edhe një humbje: Vdes gruaja e tij aktorja Kelly...

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Travolta pëson edhe një humbje:Vdes gruaja e tij aktorja Kelly Preston

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Na thuaj çfarë forme i ke dhëmbët, të të themi diçka...

0
Kush do të mendonte se dhëmbët dhe forma e tyre mund të jepnin indikacione shumë specifike mbi personalitetin tonë! Është vërtetuar nga morfopsikologjia, domethënë...

7 gjërat që e bëjnë një grua të ndahet nga partneri...

0
Nëse një grua është e dashuruar, ajo jep gjithçka në një lidhje! Por, kujdes! Ka kufij për gjithçka dhe kur kufijtë e caktuar kapërcehen,...

Puthje e përqafime në jahtin luksoz, Rezarta dhe Ermali më të...

0
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në jug të vendit. Ata i kemi parë të shpërndajnë foto shumë të bukura nga pushimet ku...

A mund të rikthehesh me të? Si të sillesh pasi je...

0
E mban mend mirë kur i dashuri të la? Ai ndoshta mendon se je ende një njeri i dëshpëruar dhe i demoralizuar dhe pa...

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

0
Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë...

Marina Vjollca shpenzon afro 1 mijë euro për një fustan

0
Marina Vjollca shpenzon shumë për veshjet e saj. Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është një prej emrave të njohur e cila shpenzon shumë për...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS