Kënga e re, dhuratë e Beatrix për fansat në ditëlindjen e saj të 28-të

0
7
Gjigandi

Beatrix Ramosaj ka njoftuar se gjatë kësaj jave do ta publikojë projektin e ri muzikor.

Këngëtarja tashmë e ka caktuar datën dhe orën e lansimit të këngës së re që është më 9 qershor (ora 0:01).

Kjo datë ka rëndësi të veçantë për Beatrix, pasi ajo do ta festojë ditëlindjen e 28-të.

Krahas njoftimit, ajo e ka publikuar edhe një fotografi, të cilën shfaqet tërheqëse duke vënë në plan të parë figurën trupore.

“Dhurata ime për ju për ditëlindjen time të 28-të”, është përshkrimi që tregon edhe datën e publikimit të këngës. /abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu