32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dit

Etiketim: Dit

‘Një ditë magjike dhe e veçantë’; dalin fotot e ditëlindjes së...

0
"Një ditë magjike dhe e veçantë". Kështu festoi Cristianinho ditëlindjen e tij të 12-të, në një ceremoni intime. Georgina Rodríguez, partnerja e Cristiano Ronaldos...

Moti për dy ditët e ardhshme, pritet stuhi, shi e shkarkime...

0
Fushat e fuqishme ciklonike të cilat kanë përfshirë vendin, vazhdojnë të jenë të paqëndrueshme, duke krijuar kushte për mot me intervale të shkurta me...

Vdiq tragjikisht gjatë pushimeve në Dhërmi/ Historia e studentit nga Londra...

0
Rreth një javë më parë në Dhërmi humbi jetën në mënyrë tragjike një turist nga Anglia, i cili ra nga kati i tretë i...

Sot, shi sa për 15 ditë! Zonat më problematike sipas MeteoAlb

0
Moti i paqëndrueshëm është prezent këtë të enjte në të gjithë territorin tonë.Zona më problematike me rrebeshe shiu është shtrirja nga lumi i Matit...

Rrebeshet e shiut shkaktojnë dëme në disa qytete, parashikimi i meteorologëve...

0
Mjaftuan disa minuta reshje intensive në Tiranë dhe në shumë qytete të tjera të vendit që uji të vërshonte dhe të merrte para ç'të...

Vizitori gjeti një iPhone që ende funksionte pavarësisht që kishte disa...

0
Një vizitor në një ishull Misisipi gjeti një iPhone të humbur në ujë dhe ishte në gjendje t'ia kthente pronarit të tij pasi zbuloi...

Diell dhe vranësira, gjatë ditës priten reshje shiu e stuhi dhe...

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë të ditur vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ndikohet nga fushat e fuqishme ciklonike.Në këto...
Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa uron reperin për ditëlindjen…

Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa...

0
Chaney Jones iu kundërpërgjigj raporteve se ajo dhe Kanye West janë ndarë me një video për nder të ditëlindjes së tij të 45-të të...
Në ditëlindjen e 28-të, Beatrix Ramosaj publikon këngën e re “Vonë”

Në ditëlindjen e 28-të, Beatrix Ramosaj publikon këngën e re “Vonë”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, feston sot (e enjte) ditëlindjen e 28-të.Ajo me këtë rast ka vendosur të bëj një dhuratë për fansat...
Johnny Depp feston ditëlindjen e 59-të

Johnny Depp feston ditëlindjen e 59-të

0
Ylli i Hollywoodit, Johnny Depp, ditën e sotme (e enjte) po feston ditëlindjen e tij të 59-të.Kjo një festë edhe më shumë pasi fitoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS