26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beatrix Ramosaj

Etiketim: Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj publikon mesazhet e një ndjekëse në Instagram, paralajmëron padi ndaj saj

Beatrix Ramosaj publikon mesazhet e një ndjekëse në Instagram, paralajmëron padi...

0
Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj prej muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe romanca jetëshkurtër me aktorin,...
Beatrix Ramosaj shfaqet në formë të mirë nga vendlindja e saj në Deçan

Beatrix Ramosaj shfaqet në formë të mirë nga vendlindja e saj...

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka qenë tejet e komentuar gjatë muajve të fundit.Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe lidhja e shkurtër...
Beatrix Ramosaj fton të gjithë fansat t’i tregojnë historitë e tyre të bullizmit, në mënyrë që të…

Beatrix Ramosaj fton të gjithë fansat t’i tregojnë historitë e tyre...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, ditë më parë bëri një reagim në rrjetet sociale, mbi talljet që ka duruar të bëra në drejtim...
Beatrix Ramosaj në studio për një tjetër këngë të re

Beatrix Ramosaj në studio për një tjetër këngë të re

0
Ajo vetëm dy javë më parë solli projektin e fundit të titulluar "Ma shumë se ti".Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj,...
Beatrix Ramosaj merr mbështetje edhe nga Rozana Radi: Puno fort, përqendrohu dhe rrethoje veten m…

Beatrix Ramosaj merr mbështetje edhe nga Rozana Radi: Puno fort, përqendrohu...

0
Artistja e njohur, Beatrix Ramosaj, gjatë këtyre ditëve ka qenë një emër shumë i komentuar në faqet rozë.Ajo bëri një video në rrjete sociale,...
Ish-banori i Big Brother VIP, Meridian Ramçaj në mbështetje të Trixës: Mos u pendo kurrë për të s…

Ish-banori i Big Brother VIP, Meridian Ramçaj në mbështetje të Trixës:...

0
Beatrix Ramosaj gjatë këtyre ditëve mori vëmendje të madhe me një postim që e shpërndau në llogarinë e saj personale, Instagram.Bëhet fjalë për një...
Beatrix Ramosaj reagon e përlotur pas bullizimit në rrjetet sociale: Unë nuk e meritoj këtë

Beatrix Ramosaj reagon e përlotur pas bullizimit në rrjetet sociale: Unë...

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër personazhet më të komentuar të muajve të fundit në mediat rozë.Pas pjesëmarrjes në edicionin e parë...
Pas reagimit ndaj bullizimit që po i bëhet në rrjetet sociale – Beatrix Ramosaj merr përkrahje ng…

Pas reagimit ndaj bullizimit që po i bëhet në rrjetet sociale...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj mbrëmë (25 prill) ka reaguar ndaj bullimizit që po i bëhet në rrjetet sociale që nga pjesëmarrja në...
Vera Ora poston videon ku Beatrix Ramosaj foli hapur për bullizimin që po i bëhet: Kemi tradita t…

Vera Ora poston videon ku Beatrix Ramosaj foli hapur për bullizimin...

0
Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj gjatë ditës së hënë (25 prill) publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram dhe TikTok, në të cilën...
Beatrix Ramosaj falënderon Vera Orën për mbështetjen: Përulem para punës tënde

Beatrix Ramosaj falënderon Vera Orën për mbështetjen: Përulem para punës tënde

0
Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, Vera së fundmi ka treguar mbështetjen e saj për këngëtaren Beatrix Ramosaj.Ramosaj ditë më parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS