Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të Dafinës dhe Kidës, shfaqet ndryshe nga I…

0
Gjigandi

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, komentohet në masë të madhe në rrjetet sociale e faqet rozë dhe jo më kot.

Ajo cilësohet si një nga femrat e showbizit me linja të tonifikuara trupore thënë më shkurt me një fizik të përsosur.

Zeshkania javë më parë ka qenë në pushime në Zanzibar, ndërkohë që është komplimentuar mjaft shumë për pozat që solli me bikini.

Arta Nitaj (Foto: Screenshot/YouTube)

Union Contact

Sidoqoftë, e njëjta së fundmi ka marrë pjesë në një videoklip të ri të Dafinës që e solli në bashkëpunim me Kidën dhe në një fragment të shkurtër shfaqet më ndryshe – duket më e shëndoshë e më larg perfeksionit siç rëndom prezantohet.

Kjo ka bërë që të flitet edhe nëpër rrjete sociale, të dyshohet se bën editimin në imazhet që poston me ndjekësit.

Arta Nitaj (Foto: Screenshot/YouTube)

Bukuroshja viteve të fundit ka qenë më e tërhequr nga ekrani, nga projektet televizive në tërësi.

Artën këso periudhe e kemi parë të angazhuar si protagoniste në disa klipe të artistëve shqiptare.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu