32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Arta Nitaj

Etiketim: Arta Nitaj

Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të Dafinës dhe Kidës, shfaqet ndryshe nga I…

Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, komentohet në masë të madhe në rrjetet sociale e faqet rozë dhe jo më kot.Ajo cilësohet si...
Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah format trupore në veshjen plot stil

Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah...

0
Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.Bukuroshja nga Peja vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram numëron mbi...
Arta Nitaj tregon linjat trupore në imazhet provokuese nga pushimet në Madagaskar

Arta Nitaj tregon linjat trupore në imazhet provokuese nga pushimet në...

0
Bukuroshja Arta Nitaj po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme...
Vazhdojnë pozat provokuese të Arta Nitajt me bikini të verdha

Vazhdojnë pozat provokuese të Arta Nitajt me bikini të verdha

0
Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, prej disa ditësh ka nisur pushimet në një vend luksoz.Aktorja nga Peja, e ndjekur nga mijëra njerëz në...
Arta Nitaj sjell poza me bikini nga pushimet në Zanzibar

Arta Nitaj sjell poza me bikini nga pushimet në Zanzibar

0
E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Arta Nitaj nuk heziton t'i vë në plan të parë hiret e saja në postime që i...
Arta Nitaj pozon atraktive mbi një kalë nga pushimet luksoze në Zanzibar

Arta Nitaj pozon atraktive mbi një kalë nga pushimet luksoze në...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, po shijon pushimet në ishullin privat të Bill Gates.Bukuroshja shqiptare është duke kaluar një periudhë të mrekullueshme...
Arta Nitaj për pushime në ishullin privat të Bill Gatesit

Arta Nitaj për pushime në ishullin privat të Bill Gatesit

0
Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.Ajo ndan me ndjekësit e saj të shumtë fotografi...
Arta Nitaj rikthehet me paraqitje atraktive në rrjete sociale duke vënë në pah linjat trupore

Arta Nitaj rikthehet me paraqitje atraktive në rrjete sociale duke vënë...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, është rikthyer në qendër të vëmendjes me paraqitjen e radhës që ka bërë në rrjete sociale.Bukuroshja, e...
Raportohet për një shtatzëni të mundshme të saj – Arta Nitaj dëshmon përmes fotografive barkun e …

Raportohet për një shtatzëni të mundshme të saj – Arta Nitaj...

0
Është raportuar të premten në disa media se bukuroshja Arta Nitaj është shtatzënë.Vet Arta nuk i ka komentuar këto raportime, gjersa i vetmi kontakt...
Arta Nitaj tregon se policia ia ka marrë patentë shoferin: A do të flemë më shumë a më pak?

Arta Nitaj tregon se policia ia ka marrë patentë shoferin: A...

0
Arta Nitaj vazhdon të jetë një personazh mjaft i ndjekur e po ashtu edhe shumë i komentuar në rrjete sociale.Ndonëse të shumta janë imazhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS