Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah format trupore në veshjen plot stil

0
11
Gjigandi

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Peja vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram numëron mbi 300 mijë ndjekës – për të cilët edhe sjell imazhe të ndryshme.

Ish-aktorja e “O sa mirë” edhe së fundmi ka ardhur me disa imazhe provokuese ku format e saj trupore ishin në fokus.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Arta shihet ulur pranë një pishine e veshur me një bluzë të shkurtër ngjyrë bezhë të kombinuar me mini-fund dhe këpucë me taka të larta me po të njëjtën nuancë.

Ajo i la flokët e gjata në formë të valëzuar ndërsa shihet me makijazh të theksuar në fytyrë, teksa përfundoi pamjen me aksesor.

Sipër fotografive të reja që solli Nitaj të shumta ishin edhe pëlqimet dhe komentet nga ana e miqve dhe fansave të saj.

Ndërsa, theksojmë që ndonëse ka kohë që nuk është angazhuar në ndonjë projekt televiziv, Artën e kemi parë edhe në klipe të artistëve shqiptar.

Një nga paraqitjet e saj që vlen të përmendet është ajo në këngën e Dafina Zeqirit dhe Ron Zaitit “Murder on the dancefloor”.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu