fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Merr

Etiketim: merr

Kylie Minogue merr dhuratë të veqantë për ditëlindjen e 52-të

0
Kylie Minogue ka mbushur plotë 52 vjet të enjten. Megjithë pandeminë që e la larg shumë të dashurve të saj, këngëtarja ishte akoma në gjendje...

Bologna merr dritën e gjelbër – asnjë nga stafi nuk rezulton...

0
Bologna mund të rikthehet lirshëm në stërvitje. Seancat stërvitore në grup mund të nisin lirshëm për skuadrën e Bolognas, e cila sot mori rezultatet e...

FFK merr vendim për të mbyllur Ligën e parë dhe të...

0
Federata e Futbollit të Kosovës para pak minutash ka mbajtur mbledhje e komitetit ekzekutiv ku edhe ka marrë disa vendime të rëndësishme. FFK ka vendosur...

Icardi merr rrogën e Cavanit, ja shifrat e akordit mes Interit...

0
Marrëveshja midis Interit dhe PSG për blerje-shitjen e Mauro Icardi duket më pranë se kurrë. Kjo gjë është zbuluar së fundi nga nga Espn,...

PSG largon Tuchel, merr këtë trajner

0
PSG po mendon një emër surprizë për stolin. Thomas Tuchel mund të mbyllë aventurën e tij me skuadrën franceze pas mbarimit të këtij sezoni. Emri...

Dalin analizat e lëndimit të Ibrahimovic, Milani merr frymë

0
Frika ka kaluar dhe Zlatan Ibrahimovic mund të marrë frymë thellë tashmë, sepse pas analizave të kryera në klinikën “Colombus” është konfirmuar se tendina...

5 vite pas dasmës, Vesa Luma merr propozimin e dytë për...

0
Kanë kaluar pothuajse pesë vite, që kur Vesa Luma dhe Big Basta i thanë Po njëri tjetrit para dhjetëra dëshmitarësh në kalanë e Lëkurësit...

Bytyçi: Jemi të shqetësuar, kush do ta merr përgjegjësin!

0
Drejtori sportiv i Ballkanit nga Theranda, Avni Bytyçi,  tha se me shqetësim po i përcjellin zhvillimet e fundit. Bytyçi shprehet se synimet e klubit...

Interi merr sulmuesin “plakush”, kontratë afatgjatë për goleadorin

0
Trajneri Antonio Conte do që të rrëmbejë në merkato Edinson Cavanin. Sulmuesi uruguian la përgjysmën bisedimet me Atletico Madridin, pasi në horizont u shfaq...

Khloe merr vëmendje me këtë detaj në paraqitjen e fundit

0
Khloe Kardashian ekspozoi gjoksin në bluzën me dekolte të hapur. Khloe Kardashian nuk është më pak e përfolur sesa motrat e saj Kim, Kylie, Kendall...