24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Magazina / Po Flitet

Etiketim: Magazina / Po Flitet

Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë

Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë...

0
Enca Haxhia jeton prej kohësh në Dubai dhe sigurisht që është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar Portta Potty, por këngëtarja ka bërë...
E quajti Ronaldon ‘mashkullin e ëndrrave’ derisa ekspozonte stolitë – fansat e kritikojnë Georgin…

E quajti Ronaldon ‘mashkullin e ëndrrave’ derisa ekspozonte stolitë – fansat...

0
Georgina Rodriguez ia ka dedikuar postimin e fundit në rrjetet sociale partnerit të saj, Cristiano Ronaldo.Bukuroshja publikoi fotografi nga aeroplani privat, një selfie me...
Ishte puthur me një vajzë, Enca pyetet rreth preferencave të saj

Ishte puthur me një vajzë, Enca pyetet rreth preferencave të saj

0
Teksa ka treguar disa "pjesë nga jeta personale, Enca Haxhia nuk ka zbuluar shumë rreth jetës sentimentale, por megjithatë pas videos që publikoi në...
Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën thuhet se e ka tradhtuar Shakiran

Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën...

0
Sipas Univision, ka detaje të reja që janë zbuluar për lidhjen e re të Gerard Pique.Ka më shumë thashetheme për 'miken speciale' të futbollistit...
Rita Ora dhe Taika Waititi do të martohen së shpejti

Rita Ora dhe Taika Waititi do të martohen së shpejti

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi thuhet se po planifikojnë të martohen.Thashethemet për një fejesë të mundshme kanë qarkulluar...
Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje d…

Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë...

0
Ata javë më parë sollën projektin e parë të përbashkët të quajtur "All your lovin".Bëhet fjalë për këngëtarët shqiptarë, Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj,...
‘Miss Bumbum’ Suzy Cortez: Pique më dërgonte mesazhe ngacmuese dhe ishte xheloz për dedikimet e m…

‘Miss Bumbum’ Suzy Cortez: Pique më dërgonte mesazhe ngacmuese dhe ishte...

0
Modelja braziliane, Suzy Cortez, ka bërë një deklaratë sensacionale duke thënë se Gerard Pique i kishte dërguar mesazhe 'të papërshtatshme' gjatë kohës sa ishte...
Pas përleshjes me Noizyn, policia arreston Cllevion për thyerje të masës së sigurisë ‘Arrest në s…

Pas përleshjes me Noizyn, policia arreston Cllevion për thyerje të masës...

0
Policia e Lushnjës ka vënë në pranga Kleviol Ahmetin, 36-vjeçar, pasi kishte thyer masën e sigurisë "arrest shtëpiak".Kujtojmë që një ditë më parë, Cllevio...
Noizy dhe Cllevio reagojnë pas përleshjes

Noizy dhe Cllevio reagojnë pas përleshjes

0
Noizy është bërë kryetemë në faqet rozë dhe në mediat sociale pas publikimit të një videoje, në të cilën shihet duke e goditur fenomenin...
Plas sherri, Noizy godet me grusht Kleviol Ahmetin i njohur si “Cllevio”

Plas sherri, Noizy godet me grusht Kleviol Ahmetin i njohur si...

0
Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shikohet reperi Rigels Rajku i njohur si Noizy, duke e goditur fenomenin e rrjeteve sociale në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS