Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën thuhet se e ka tradhtuar Shakiran

0
12
Gjigandi

Sipas Univision, ka detaje të reja që janë zbuluar për lidhjen e re të Gerard Pique.

Ka më shumë thashetheme për ‘miken speciale’ të futbollistit të Barcelonës, siç përshkruhet në disa gazeta.

Mediat e huaja këtë periudhë raportuan se një vajzë e re ka ndërhyrë në mes të çiftit të profilit të lartë, derisa erdhi deri tek ndarja e tyre.

Sipas gazetareve Laura Fe dhe Lorena Vazques, Pique u takua me ‘partneren e re’ shumë herë që nga njohja e parë.

La Traviesa një klub nate i famshëm, ishte vendi i ribashkimit mes Pique dhe të dashurës së re.

E vendosur në Tuset, Barcelona, La Traviesa është i njohur në gjithë qytetin për jetën e natës dhe atë që zhvillohet brenda.

E dashura e re e yllit thuhet se fshiu rrjetet sociale, megjithëse burimet thonë se kishte më shumë se 300 postime në Instagram.

“Ajo është 22-vjeçare, është bionde, studente dhe modele eventesh.

Fa dhe Vazquez siguruan se emri i të dashurës së Gerard fillon me shkronjën C.

Shakira dhe Pique duhet theksuar se u ndanë pas 12 vitesh dhe kanë bashkë dy fëmijë.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu