23.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhtuar

Etiketim: tradhtuar

Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën thuhet se e ka tradhtuar Shakiran

Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën...

0
Sipas Univision, ka detaje të reja që janë zbuluar për lidhjen e re të Gerard Pique.Ka më shumë thashetheme për 'miken speciale' të futbollistit...

Burrat që vishen në këtë mënyrë janë më të prirur për...

0
Besimi dhe afera janë një temë me interes edhe për shkencëtarët. Për më tepër, ata prej kohësh janë marrë me temën e njohjes së...

Berisha: Brava na ka tradhtuar

0
Lideri historik i demokratëve Sali Berisha po zhvillon 'Foltoren' e radhës me shqiptarët e Greqisë.Gjatë takimit me qindra emigrantë u trajtuan çeshtjet që kishin...
Bujar Qamili rrëfen se si ishte tradhtuar nga e dashura: E pash me dikë tjetër, më zhgënjeu

Bujar Qamili rrëfen se si ishte tradhtuar nga e dashura: E...

0
Bujar Qamili është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të zhanrit popullor dhe të muzikës së lehtë shqiptare.Ai ka qenë së fundmi ftuar në...

Era Rusi pa doreza: Kam qarë kur më ka tradhtuar i...

0
E ftuar në studion e emisionit “E Diell”, ishte këngëtarja Era Rusi. Këngëtarja ende nuk e ka gjetur “princin e kaltër”, e për këtë arsye...

Ish anëtarja e kryesisë së PD kërkon dorëheqjen e Bashës: Ka...

0
Ish-anëtarja e Kryesisë së PD-së, Endira Bushati, ka kërkuar sot dorëheqjen e kryetarit të Republikës së Re Lulzim Bashës. Bushati tregoi se ka qenë mbështetëse e...

Bashkëshortja e Will Smithit, ia thotë në sy aktorit që e...

0
Jada Pinkett Smith dhe Will Smith kurrë nuk menduan se do të ribashkoheshin. Por çifti u mblodhën për një edicion special të së premtes në...

Gruaja me lot në sy i lutet burrit që qan tek...

0
Matilda ishte e ftuar sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. 29-vjeçarja, nënë e 2 fëmijëve tregoi se thashethemet që fshati ka bërë...

E kapi duke e tradhtuar, gruaja i drejton armën sportistit! Ja...

0
Ylli i futbollit amerikan, Earl Thomas ka folur për një grindje të pretenduar me gruan e tij që ndodhi muajin e kaluar. Të mërkurën, 'TMZ...

Ish-lojtari i Juves sulmon Allegrin: U ndjeva i tradhtuar nga ai!

0
Ish-mbrojtësi i Juventusit, Medhi Benatia, dha një intervistë të gjatë për Sky Sport ku tregon se është ndjerë i tradhtuar nga Max Allegri. Ai...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS