fbpx
25 C
Tirana
E shtunë, 8 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dashur

Etiketim: dashur

Mbeti pa para dhe të dashur në mes të Nju Jorkut,...

0
Pasi festoi 20-vjetorin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ish-miss “Universe Albania”, Trejsi Sejdini është rikthyer sërish në Shqipëri. Ajo ndodhet me pushime në Jug,...

“Një gotë verë dhe njerëzit afrohen, bëhen të dashur…”/ Mjeku tregon...

0
Mjeku epidemiolog, Dritan Ulqinaku, i ftuar në emisionin “Repolitix” ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në vendin tonë. I pyetur lidhur me aktin normativ...

Rama apel qytetarëve: Vendosni maskën, mbroni veten dhe njerëzit e dashur

0
Kryeministri Edi Rama vazhdon t’i bëj apel qytetarëve për vendosjen e maskës. Me anë të një postimi në Facebook Rama shkruan se me vendosjen...

“Sapo mora një telefonatë, zemra ime u thye”, Arbenita humb një...

0
Arbenita Ismajli ka humbur një person të dashur në familjen e saj. Përmes një shkrimi në instastory, ajo tregoi se motra e saj e mori...

Mourinho thotë se Man United është dashur ta largonte De Gean

0
David de Gea ishte protagonist negativ në radhët e “Djajve të Kuq” në gjysmëfinalen e FA Cup përballë Chelseat, pasi kishte përgjegjësi të paktën...

Solskjaer: De Gea e di se goli i Mount është dashur...

0
Ole Gunnar Solskjaer ka mbështetur portierin David De Gea, pas gabimit të rëndë në humbjen 3:1 ndaj Chelsea në gjysmëfinale kundër Chelsea. Portieri spanjoll nuk...

Receta më e dashur nga të gjithë… lehtëson dhimbjet e gjunjëve,...

0
Ashtu si çdo makinë, me kalimin e kohës trupat tanë konsumohen. Gjunjët janë veçanërisht të ndjeshëm për shkak të lëvizjes dhe presionit. Nyjat janë...

Wilder: Pa dashur të mos tregoj respekt

0
Lennox Lewis, ishte ai që kishte hapur këtë debat, duke thënë se Wilder nuk do të mund ta mposhtte Iron Miken e ri. “Shpejtësia e...

FOTO/ Partneri ish-prift ndërroi jetë disa javë më parë, 27-vjeçari: Dua...

0
Florin Martin 27 vjeç, partneri i ish-priftit 81-vjeçar Philip Clements, thotë se pas vdekjes së të moshuarit është në kërkim të një të dashuri...

Detektivja shqiptare bën deklaratën e fortë: Vajzat nga rrethet gjejnë të...

0
  Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u fol për paragjykimet që njerëzit kanë rreth zhigolëve. Pas rrëfimit të 42-vjeçarit nga Tropoja që punon...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS