31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Detaje

Etiketim: detaje

Zjarri në Astir, policia jep detajet: Në spital 8 persona, u...

0
Detaje të tjera kanë dalë nga zjarri në një pallat në zonën e Astirit, në Tiranë. Mësohet se zjarri ka rënë zjarr në një...

Detaje/ Vrasja e 76-vjeçarit në Shkodër, rrëfehet djali i viktimës: Kam...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 76-vjeçarit, Lulash Qepuri në Shkodër. Burime për median bëjnë me dije se vrasja...

Emrat/ Armë e municione në një depo në Tiranë, policia jep...

0
Policia e Shtetit ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me zbulimin e depos në Yzberisht, ku modifikoheshin armë e municione. Në një konferencë për...

Detaje/ Nuk e pranoi ndarjen, 49-vjeçari i hedh acid në trup...

0
Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen në Durrës, ku një 49-vjeçar i hodhi acid një gruaje. Mësohet se 49-vjeçari ka qenë...

Detaje/ Skandali i kartave të kapura në Rinas, policia: Marrësi komunikonte...

0
Katër mijë e 40 karta SIM janë kapur nga policia në aeroportin e Rinasit. Këto karta sipas hetuesve dyshohet se përdoren për komunikimet e grupeve...

Detaje/ Sadikaj u ekzekutua me eksploziv në mes të rrugës. Nëna...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me atentatin me eksploziv, ku u ekzekutua 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj. Burime për median bëjnë me dije...

E goditi me thikë më pas e tërhoqi zvarrë deri te...

0
  Kanë kaluar 24 orë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Fier, ku mbeti i vraë 67-vjeçari Petraq Gjika. Edhe pse nuk ka akoma...

Detaje/ Si shpëtoi kryeministri Rama nga atentati ndaj 27-vjeçarit në Sauk

0
Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me atentatin që tronditi kryeqytetin këtë të shtunë, ku humbi jetën 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj. Nëpërmjet një postimi në...

SPAK jep detaje për goditjen e bandës italo-shqiptare: Si mjekët e...

0
Mbështetur nga Eurojust, autoritetet gjyqësore dhe ligjzbatuese në Itali dhe Shqipëri kanë çmontuar një rrjet kriminal që dyshohet se ka kryer mashtrim ndaj sistemit...
Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën thuhet se e ka tradhtuar Shakiran

Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën...

0
Sipas Univision, ka detaje të reja që janë zbuluar për lidhjen e re të Gerard Pique.Ka më shumë thashetheme për 'miken speciale' të futbollistit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS