9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thuhet

Etiketim: thuhet

WhatsApp thuhet se po lanson veçorinë për rritjen e anëtarëve në...

0
WhatsApp thuhet se ka filluar të lansojë një veçori të re që lejon përdoruesit të shtojnë deri në 512 anëtarë në një grup bisede....
Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën thuhet se e ka tradhtuar Shakiran

Detaje për të dashurën e re të Pique, me të cilën...

0
Sipas Univision, ka detaje të reja që janë zbuluar për lidhjen e re të Gerard Pique.Ka më shumë thashetheme për 'miken speciale' të futbollistit...
Shakira thuhet se u përpoq dy herë të rikthente romancën me Piquen

Shakira thuhet se u përpoq dy herë të rikthente romancën me...

0
Ndarja e Shakiras dhe Gerard Piques ka qenë krye-temë gjatë këtyre ditëve, me shumë thashetheme që janë publikuar që pas njoftimit zyrtar të së shtunës.Ata...

Samsung thuhet se do të zvogëlojë numrin e prodhimit të telefonave...

0
Samsung thuhet se po zvogëlon numrin e telefonave që po planifikon të prodhojë në vitin 2022, nga 310 milionë në 280 milionë, sipas SamMobile.Në...

iPhone 14 thuhet se do të vijë me një kamerë të...

0
Apple thuhet se ka zgjedhur një furnizues të ri për kamerën e saj të përparme për ta bërë atë "të nivelit më të lartë".Sipas...
Eurovisioni thuhet se është përfshirë në një seks-skandal, pasi disa vullnetare femra të festival…

Eurovisioni thuhet se është përfshirë në një seks-skandal, pasi disa vullnetare...

0
Konkursi Eurovision është përfshirë në një skandal seksual pasi një numër vullnetarësh femra pohuan se ishin 'përkëdhelur' dhe 'prekur' gjatë ceremonisë hapëse të festivalit...
Will Smith thuhet se ka frikë nga Jada Pinkett, vazhdon të shmang divorcin

Will Smith thuhet se ka frikë nga Jada Pinkett, vazhdon të...

0
Me thashethemet e fundit që filluan të marrin shumë avull në 24 orët e fundit, ka më shumë informacion rreth divorcit pothuajse të afërt...
Amber Heard thuhet se humbi 11 kilogramë për shkak të abuzimit të Johnny Depp

Amber Heard thuhet se humbi 11 kilogramë për shkak të abuzimit...

0
Amber Heard raportohet se ka humbur 11 kilogramë për shkak të abuzimit të supozuar të Johnny Depp, është thënë së fundmi në gjykatë.Gjyqi në...

Twitter thuhet se po rishqyrton ofertën e Elon Musk për të...

0
Twitter thuhet se po rishqyrton ofertën e Elon Musk për të blerë platformën sociale, raportoi The Wall Street Journal.Burime pranë çështjes i thanë The...
David Beckham thuhet se u emocionua aq sa derdhi lot në dasmën e djalit të madh, Brooklyn

David Beckham thuhet se u emocionua aq sa derdhi lot në...

0
David Beckham "derdhi një lot" gjatë një fjalimi emocionues në dasmën e djalit të madh Brooklyn Beckham, përpara se dhëndri t'u kërkonte mysafirëve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS