24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ka

Etiketim: Ka

Bie zjarr në spitalin e Fierit, policia: Nuk ka persona të...

0
Bie zjarr në spitalin e Fierit, ende nuk dihen shkaqet. Mësohet se pacientët e personelit kanë dalë jashtë të tmerruar. Ndërkohë, në vendngjarje kanë mbërritur...

BE i jep të drejtë Kosovës: Ka të drejtë t’i heqë...

0
Zëdhënësi i Bashkimit Evropian për çështje të politikës së jashtme dhe sigurisë, Peter Stano, tha se BE-ja ka qenë e njoftuar, por jo edhe...

Tritol në hotelin në Sarandë, policia: Ka dëme të…

0
Një shpërthim me tritol ndodhi mbrëmjen e sotme në një hotel në Sarandë. Policia reagoi mbi ngjarjen teksa thekson se lënda shpërthyese u vendos...

Katër alpinistë të bllokuar në malet e Valbonës, ka të plagosur

0
Katër alpinistë janë bllokuar në malet e Valbonës ditën e sotme, lajmin e ka bërë të ditur gazetarja dhe moderatorja, Beti Njuma. Ndër të...

Snapchat po punon në një abonim me pagesë – flitet se...

0
Snapchat po bën teste të brendshme të një abonimi me pagesë të quajtur Snapchat Plus, i cili me sa duket do t'ju japë përdoruesve...

Nuk ka rënë shi tash e 400 vite

0
Rrethuar nga Oqeani Paqësor në perëndim, në veri me Bolivinë dhe Argjentinën në lindje, shkretëtira Atacama është një nga vendet me të veçanta të...

Rama: Sezoni ka nisur me këmbë shumë të mbarë në Sarandë

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e kësaj të marte shkruan se në Sarandë, sezoni turistik ka nisur me këmbë të mbarë.Kreu i qeverisë...

Van Basten injoron keq Messin: Nuk ka personalitet, s’e llogaris te...

0
Palmaresi i Lionel Messit nuk iu pëlqen të gjithëve. Shtatë herë fituesi i "Topit të Artë" mund të jetë një nga tre lojtarët më...

Suspendohet nga puna inxhinieri i cili tha se chatbot-i artificial i...

0
Inxhinieri i lartë softuerik i Google i cili tha se chatbot-i me inteligjencë artificiale ka fituar "ndjenja njerëzore" u suspendua nga puna.Blake Lemoine tha...

Si mund të ndihmojë Shqipëria vendet e tjera kur nuk ka...

0
Kryeministri i vendit Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një konferencë të përbashkët me komisionerin e BE për menaxhimin e krizave, Janez Lenarcic.Gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS