Bie zjarr në spitalin e Fierit, policia: Nuk ka persona të lënduar

0
12
Gjigandi

Bie zjarr në spitalin e Fierit, ende nuk dihen shkaqet.

Mësohet se pacientët e personelit kanë dalë jashtë të tmerruar. Ndërkohë, në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit, të cilët po punojnë për shuarjen e flakëve.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 10:00, në spitalin Rajonal Fier, në repartin e grafisë, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit. Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu