24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Sht

Etiketim: sht

Makina fluturon nga kangjellat dhe bie në oborrin e shtëpisë në...

0
Sarandë- Aksident i frikshëm në Sarandë. Një makinë ka fluturuar nga kangjellat dhe ka ndalur para derës së shtëpisë së një familje.Mësohet se makina...

10 shtëpitë më të shtrenjta të futbollistëve, që do t’ju marrin...

0
Pagat e futbollistëve vazhdojnë të rriten e rriten çdo vit që kalon. Disa lojtarë kryesorë në botë sot po fitojnë shuma të jashtëzakonshme parash,...

Microsoft është duke punuar në lojëra për Microsoft Teams

0
Microsoft po punon për t'i vënë lojërat në dispozicion përmes shërbimit të Microsoft Teams.Burime pranë Microsoft-it pohojnë se kompania ka nisur testimin e lojërave si...

Bordi i transaprencës/ Ardian Civici: Nuk është për të ulur çmimet...

0
Profesori i ekonomisë, Ardian Civici i ftuar në emisioni 'Quo Vadis' në 'Vizion Plus' ka folur në lidhje me BT dhe çmimet e larta...

Ulet lehtë çmimi i vajit! Por pse konsumi është në rënie?

0
Çmimi i shitjes së vajit të lulediellit ka pësuar një rënie të lehtë në 375 Lekë/litër, nga 381 Lekë/litër që ishte më parë.Pak ditë...

‘Vajza është gjallë, dy burra e mbajnë pa dëshirën e saj’,...

0
Detaje të reja dalin në sipërfaqe në lidhje me zhdukjet e 19-vjeçares me origjinë shqiptare, Artemis Vasilis në Greqi.Ka një letër tronditëse të publikuar...

Berisha kundër hartes gjyqesore: Ndëshkon mijëra qytetarë, është edhe antikushtetuese”

0
Partia Demokratike është pozicionuar kundër hartës së re gjyqësore, duke bërë apel për anulimin e saj. Kreu i PD Berisha argumentoi se me mbylljen...

Këto ilaçe shtëpiake lehtësojnë djegiet

0
Edhe pse e dimë se sa e rëndësishme është të aplikojmë krem kundër diellit, ndonjëherë ndodh që të digjemi, sado të kujdesshëm të jemi.Për...

Puna nuk duhet të fillojë para ores 10, është e dëmshme...

0
A ju ndodh shpesh që kur ju bie alarmi për t'u zgjuar në mëngjes, ju e fikni atë, ktheheni nga ana tjetër dhe vazhdoni...

Koret raciste në ndeshjen mes Greqisë dhe Kosovës, Muriqi arbitrit: ‘Ky...

0
GREQI- U zhvillua takimi mes Greqisë dhe Kosovës në transfertë, ku dardanët humbën me rezultatin 2-0. Ekipi kosovar rezistoi deri në minutën e 71-të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS