fbpx
17 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fustan

Etiketim: fustan

Alessandra Ambrosio me fustan mëndafshi

0
Ajo festoj 4 korrikun me miqtë dhe familjen në Malibu. Dhe të dielën në mbrëmje, Alessanra Ambrosio u nis për një darkë tjetër familjare...

Infermiere dhe në ditën e dasmës, e veshur me fustan nusërie...

0
Dashuria për profesionin për disa persona është shumë e madhe, aq sa dëshirojnë ta ushtrojnë atë dhe në ditën më të lumtur të...

Arbenita Ismajli të nxehtit se duron, me fustan të shkurtër provokon

0
Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. E veshur me një fustan të bardhë e të hapur, ajo ka...

Ky fustan nga marka KITRI ka një listë pritjeje prej 600...

0
Javën e kaluar treguam se si marka KITRI në Londër kishte prezantuar një shërbim të ri për të shmangur mbeturinat. Ata vendosën të bëjnë shitjen...

Teuta ja qet pikën, me këtë fustan shfaqet me provokuese se...

0
Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur. Ajo sjell gjithmonë këngë që ëhen vetëm hite në publik. Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plotë stil. Meqë...

Ariana vishet në fustan plot me lule, ‘sfidon’ të gjitha me...

0
Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik. Ajo është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj gjithmonë një hap me...

Remzia vishet në fustan të kuq, sfidon edhe vajzat e reja...

0
Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u...

Kiara Tito pozon me fustan të shkurtër, fansat kapin këtë detaj

0
Kiara Tito ka nisur pushimet. Kiara Tito ka nisur pushimet në bregdet, prej nga është duke publikuar imazhe herë pas here, dhe postimi i saj...

“Ova” e lidhur me Kosovën, vishet me fustan të kreatores shqiptare

0
Shumëkujt i ka mbetur në mendje filmi “Mrekullia në qelin nr.7”, i cili theu rekorde shikueshmërie gjatë kohës së izolimit nga pandemia Covid-19. Filmi turk,...

Georgina shfaq këmbët seksi në fustan të shkurtër

0
Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet joshëse. Partnerja e Ronaldos, së fundi publikoi një fotografi, ku shfaqet e veshur me...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS