9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Lajme vipat

Etiketim: lajme vipat

Pa lindur ende, Fatma ka një mesazh emocionues për të birin

0
Këtë të shtunë në "Një ditë me Dojnën", në “Pop Culture” ishte Fatma Methasani, e cila ka folur për periudhën e bukur të pritjes...

Një bashkëpunim në horizont? Publikohet biseda mes Bleonës dhe Timberland

0
E ftuar speciale sonte në “Klanifornia” ishte Bleona Qereti. Pas suksesit të fundit si aktore në filmin “Falco”, Bleona zbuloi projektet që pritet të...

Këta janë personazhet e njohur shqiptarë që, sipas Dorina Memës, kanë...

0
Loja “Ndaje ose haje” është një ndër më të vështirat në “Shiko kush luan”. Të zgjedhësh të hash ato ushqime të tmerrshme nuk është...

Te cilat pjesë të trupit përjetoni emocionet më të mëdha kur...

0
Ne të gjithë e dimë se emocionet mund të shkaktojnë ndjesi të forta trupore. Një studim i ri britanik ka zbuluar se kur i...

Pasi foli për dashurinë e madhe që ka për bashkëshorten, Justin...

0
Justin Timberlake është i martuar prej shtatë vitesh me aktoren Jessica Biel me të cilën ka edhe një djalë 4-vjeçar. Ata janë parë si...

Do të udhëtoni për festa? Ndiqni këto këshilla për të pasur...

0
Në prag të festave të nëntorit apo edhe atyre të fundvitit, shumë prej jush kanë menduar t’i kalojnë jashtë. Por si mund të kujdesesh...

Jashtë imagjinatës suaj, çfarë bën nga xhelozia për bashkëshortin Juliana Pasha

0
Kush e kishte menduar që një natyrë aq e qetë sa Juli, të ishte xheloze dhe çfarë xhelozeje se…. E besoni dot që Juliana...

Zbuloni personalitetin tuaj nga gishtat e këmbës, sekretet që fshihen pas...

0
Trupi ynë mund të zbulojë shumë veçori të personalitetit dhe këtë e dimë tashmë. Forma e hundës, mënyra se si qëndroni ulur në karrige,...

Një gjë që duhet të bësh gjithmonë në palestër, sipas ekspertëve

0
Nëse vijon të shkosh në palestër edhe në këtë kohë të ftohtë, është një gjë mjaft e mirë. Por nëse nuk shkon akoma, vendose...

Horoskopi ditor, e hënë 25 nëntor 2019

0
Dashi Dita e sotme për te dashuruarit do jete goxha e trazuar. Asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit planifikuar. As ju dhe as...