Ballina Etiketimet Foton

Etiketim: foton

Pasi keqinformoi publikun me foton e 2009-ës, reflekton Berisha, fshin postimin

0
Kreu i PD, Sali Berisha ditën e sotme ka postuar një foto në rrjete sociale të përmbytjeve në Tiranë ku rezultonte të ishte bërë...

Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga Italia

0
Ndonëse ka pak kohë që është bërë sërish nënë, kjo nuk e ka penguar Arbana Osmanin që të udhëtojë jashtë vendit. Moderatorja e njohur...

Arbër Hajdari ndan foton e parë si dhëndër

0
Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli do t’i japin fund beqarisë me 1 tetor. 24 orë nga dasma e madhe, ish-opinionisti i...

U arrestua në Shqipëri/ Mediat turke nxjerrin foton e mashtruesit Faruk...

0
Mashtruesi turk Faruk Fatih Özer është arrestuar në vendin tonë këtë të martë, rreth orës 08:30 të mëngjesit të sotëm në Jug të vendit. Lidhur...

Rozana Radi publikon foton pa filtra: Një aktore në profesion nuk...

0
Rozana Radi  është bërë shumë aktive kohëve të fundit në Instagram, ku i ka kushtuar kohë ndjekësve të saj . Rozana Radi është një artiste...

“Prokurori që e pushoi çështjen kaloi Vetingun”, Malaj publikon në foton...

0
Ish-gjykatësi, Alaudin Malaj i ftuar në Top Story u shpreh se Reforma në Drejtësi ka kaluar kulmin e çdo gjëje.Ai rrëfeu në emision se...
Faqja zyrtare e “Eurovision” në Instagram censuroi foton nga performanca e Ronela Hajatit, Ardit …

Faqja zyrtare e “Eurovision” në Instagram censuroi foton nga performanca e...

0
Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati është përfaqësuesja e Shqipërisë në "Eurovision 2022" që mbahet nga 10 deri më 14 maj.Por, një foto e Ronelës e...

Kryeministri Rama publikon foton dhe uron festën

0
Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët për Pashkët Ortodokse.Rama ka publikuar një foto në Facebook, bashkangjitur së cilës shkruan: "Gëzuar Pashkët Ortodokse".Statusi:MIRË MËNGJESGëzuar Pashkët...

Ndryshe nga çdo herë/ Ngjela publikon foton dhe ka një mesazh...

0
Avokati Spartak Ngjela dallohet për reagimet e tij të forta në rrjetet sociale në lidhje me zhvillimet politike në vend.Mirëpo ndryshe nga çdo herë,...

Datëlindja e 50-të bën nostalgjik Erion Braçen, poston foton e vjetër...

0
Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe feston sot 50 vjetorin e lindjes.Në këtë ditë, ai ka zgjedhur të ndajë një foto me gjyshen kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24