Rozana Radi publikon foton pa filtra: Një aktore në profesion nuk duhet të përdorë Botox

0
Gjigandi

Rozana Radi  është bërë shumë aktive kohëve të fundit në Instagram, ku i ka kushtuar kohë ndjekësve të saj .

Rozana Radi është një artiste e kompletuar ajo ka provuar aktrimin, muzikë, moderim.

Së  fundmi ajo ka folur për me fansat e saj  ku ka zbuluar se nuk ka bërë asnjëherë botox, pasi ky i fundit nuk është në preferencat e saj.

“Një aktore në profesion nuk duhet të përdorë Botox pvr mendimin tim, sepse i ikën mimika dhe do t ishte e vdekur në portret kur interpreton. Nëse ngrej vetullat efekti është ky në foto”, ka shkruar Radi në Instastory.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu