13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shumë

Etiketim: Shumë

Nard Ndoka “kërcënon” Bashën: Do bëhem unë kryeministër, po mora më...

0
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në Report tv, ku është shprehur se është i hapur për të...

Raporti i Euro Barometer: 71% e shqiptarëve e shohin gjendjen ekonomike...

0
71 përqind e shqiptarëve e konsiderojnë gjendjen ekonomike në vend si “shumë të keqe” Ky është konkluzioni i përcjellë nga një raport i Eurobarometer. 28%...

“50 vjet marrëdhënie diplomatike Shqipëri-Zvicër”/ Meta: Të dy vendet dhe popujt...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Ministrin e Jashtëm të Konfederatës Zvicerane, Ignazi Cassis, i cili ndodhet në Shqipëri në kuadër...

Shkodra e Lezha, me numrin më të lartë të viktimave nga...

0
Shkodra dhe Lezha rezultojnë qarqet që kanë pasur rritjen më të lartë të jetëve të humbura në raport me popullsinë përkatëse në tremujorin e...

111-vjetori i ‘Kongresit të Dibrës’/ I pranishëm edhe Meta: Shumë i...

0
Presidenti Ilir Meta ishte ditën e sotme i pranishëm në Dibër të Madhe. Ai mori pjesë në ceremoninë solemne kushtuar 111-vjetorit të ‘Kongresit të Dibrës’,...

Flet mjeku që ndodhet në vijën e parë të pandemisë: Kam...

0
Mjeku i njohur, Ilir Allkja që ndodhet në vijen e parë të pandemisë, pasi transporton me ambulancë të infektuarit me Covid nga shtëpitë e...

Zenelaj: Tirana dhe gjithë Shqipëria nuk ofron shumë art, kemi tendencë...

0
 Aktori Gentian Zenelaj u shpreh seTirana dhe gjithë Shqipëria nuk ofron shumë art. Zenelaj: Është shumë e trishtë jeta e një qyteti pa art. Tirana dhe...

‘Me ndihmën e Zotit, se tani asgjë s’mund të parashikohet’/ Rama...

0
Kryeministri Edi Rama dha sot lajmin se javën tjetër do të nisë puna për të zhbllokuar procesin për aeroportin ndërkomnëtar të Vlorës. Por “me ndihmën...

Riorganizim për më shumë shtretër spitalorë, aktive 19.035 raste me covid

0
Janë duke u ndërmarrë aktivitete për të rritur kapacitetin për trajtimin spitalor të pacientëve me kovid, ndërsa në mjekim është kyçur edhe stafi shtesë...

Shqipëria importoi më shumë ilaçe/ Nga nisja e pandemisë janë blerë...

0
Pandemia Covid-19 ka rritur në nivele rekord importin e ilaçeve gjatë muajit tetor, pasi sipas Institutit të Statistikave importi i barnave arriti vlerën e...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS