33.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pas

Etiketim: Pas

Rama, hap pas, vendos të ulet nesër në Bruksel

0
Kreu i qeverisë Shqiptare do të jete nesër në Bruksel. Rama shkruajti pak minuta pas mesditës në Twitter se: Sapo dëgjova që diçka po lëviz sot...

Pas defektit kompjuterik, Zvicra mbyll hapësirën e saj ajrore

0
Hapësira ajrore e Zvicrës është mbyllur pas një defekt kompjuterik me sistemin e kontrollit të trafikut ajror. “Hapësira ajrore zvicerane është e mbyllur për trafikun...

Kështu mund të kujdeseni për gjoksin gjatë shtatzënisë dhe ta rikthejmë...

0
Gjatë shtatzënisë, të gjitha gratë pësojnë një rritje natyrale të gjinjve. Por, nëse nuk tregohet kujdes që në muajt e parë të pritjes, gjoksi...

Rritja e ‘çmendur’ e çmimeve/ Deputetja e PD tregon çfarë fshihet...

0
Deputetja e PD, Jorida Tabaku denoncon rritjen e çmimeve për ushqimet bazike, zarzavatet dhe mishin "në nivele stratosferike".Lidhur me nivelin ku ka arritur çmimi...

Dukës i ndodh e papritura me makinën pas humbjes së Shqipërisë...

0
Tiranë- Nuk mjaftoi zhgënjimi në stadium, por edhe jashtë tij.Një surprizë e pakëndshme ka ndodhur për presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.Gjatë...

Atentati mafioz/ Haka tregon si iu ‘qepën’ pas autorët – dëshmitarët:...

0
I shpëtuar falë një mrekullie, nga një breshëri plumbash që e falën por vetëm njëri prej tyre  e kapi rikoshet në nofull, Marklen Haka...
Pas afro dy vitesh shkëputje nga muzika, Fjolla Morina paralajmëron rikthimin me këngë të re

Pas afro dy vitesh shkëputje nga muzika, Fjolla Morina paralajmëron rikthimin...

0
Ajo i ka munguar skenës muzikore shqiptare me këngë të re prej afro dy vitesh.Bëhet fjalë për artisten e njohur shqiptare, Fjolla Morina, e...

Berisha i drejtohet Ramës pas deklaratës së tij të shumëpërfolur për...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar sot ashpër ndaj deklaratave të bëra një ditë më parë nga Kryeministri Edi Rama në takimin...

Si të përmirësoni tretjen pas të dyzetave

0
Metabolizmi është lehtësisht i ndikueshëm nga shumë procese fizike dhe kimike që ndodhin në organizmin e njeriut.Për kryerjen e kësaj pune, trupi përdor ushqimet...
Pas ndarjes nga Shakira, Pique do të jetojë në një apartament me vlerë 4.5 milionë euro

Pas ndarjes nga Shakira, Pique do të jetojë në një apartament...

0
Shakira dhe Gerard Pique në javën e kaluar i dhanë fund marrëdhënies së tyre 12-vjeçare.Kjo pasi futbollisti i Barcelonës u raportua se e kishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS