6.5 C
Tirana
E shtunë, 26 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Raste

Etiketim: raste

Mbi 1600 raste të reja, Covid-19 “shpërthen” në Kosovë

0
Situata e Covid-19 në Kosovë është kthyer në shqetësuese. Në 24 orët e fundit u regjistruan 2 viktima dhe u shënuan 1.603 infektime të...

COVID-19 në Shqipëri, MSH: 7 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete...

0
Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Vaksinat antiCOVID reduktojnë...

54 raste aktive me koronavirus në Kosovë

0
Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.829.608 doza të vaksinës.Deri më sot 823.310 qytetarë janë vaksinuar me dozën...

​59 raste aktive me COVID

0
Aktualisht janë 59 raste aktive me COVID-19 në vendin tonë.Në 24-orët e fundit janë shënuar katër raste të reja me koronavirus, dhe nuk ka...

12 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi se në 24 orët e fundit janë kryer 188 testime për COVID-19, 12 qytetarë kanë rezultuar të...

​59 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 489 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

​64 raste aktive me COVID-19

0
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.829.405 doza...

COVID-19/ MSH publikon shifrat: Asnjë humbje jete, sa raste u shënuan...

0
Autoritetet epidemiologjike kanë zbuluar 33 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë.Në perditësimin 24-orësh, Ministria e Shëndetësisë raporton...

56 raste aktive me COVID në Kosovë

0
Në Kosovë aktualisht janë 56 raste aktive me COVID-19.Gjatë 24 orëve të kaluara janë shënuar edhe nëntë raste pozitive, ndërkaq nuk është raportuar për...

307 raste aktive me COVID-19 në Shqipëri

0
Në Shqipëri janë gjithsej 307 raste aktive me COVID-19.Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 53 raste të reja me këtë virus.Gjithashtu, janë shëruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS