fbpx
19 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Raste

Etiketim: raste

Koronavirusi në Shqipëri, 20 raste të reja në 24 orët e...

0
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 20 raste të reja me koronavirus. Në të njëjtën periudhë, 15 persona...

​Koronavirusi në Shqipëri, 20 raste të reja brenda 24 orëve

0
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë 20 raste të reja pozitive me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve...

13 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri! Harta e përhapjes

0
Vazhdon rritet numri i te prekurve me koronavirus në Shqipëri duke shkuar ne 1197 persona, me raste te reja ne 24 oret e fundit. Rastet...

Gjashtë raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

0
Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 102 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar 6 raste pozitive. Katër raste të...

Konfirmohen 16 raste me coronavirus në këtë klub të njohur

0
Klubi nga Rio de Janiero, Vasco de Gama ka konfirmuar se 16 lojtarë kanë testuar pozitiv për Covid 19. Klubi është duke filluar stërvitjet pas...

Shkëndija e Tetovës dhe Renova preken nga COVID-19, rezultojnë pozitivë 6...

0
Dy anëtarë të Shkëndijës së Tetovës dhe gjashtë të Renovës kanë rezultuar bartës të Koronavirusit. Ky ishte rezultati i testimeve të kryera në laboratorin e...

Dy raste me koronavirus te skuadra ku aktivizohen shqiptarët

0
Te Shkëndija dhe Renova disa futbollistë kanë rezultuar pozitiv në koronavirus. Sportmedia maqedonase ka bërë të ditur se te skuadra e Shkëndijës dhe Renovës janë...

COVID-19/ 23 raste të reja sot, 2 prej tyre janë personel...

0
Vazhdon rritet numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, duke shkuar ne 1122 persona, me 23 raste te reja ne 24 oret...

23 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

0
23 raste të reja me covid-19 janë konfirmuar në vend, ku 12 janë në Tiranë. Numri total i të infektuarve tashmë ka shkuar në 1099,...

Çfarë po ndodh? Pas Sarandës dhe Lushnjes 6 raste të reja...

0
Raste të shumta janë zbuluar me koronavirus në vendin tonë, teksa këtë herë jo vetëm në Tiranë. Bëhet fjalë për raste të ndryshme në...