Ju mpihen duart dhe këmbët, kjo është arsyeja

0
101
blank
Gjigandi

Shpesh ndiejmë mpirje ose ndjesi shpimi gjilpërash në duar dhe këmbë kur marrim një qëndrim të pakëndshëm. Ky është një fenomen sepse rrjedhja normale e gjakut është pjesërisht e penguar. Por shkaqet që e……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu