13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet është

Etiketim: është

Festat e Nëntorit, qeveria apel qytetarëve: Patriot sot është kush qëndron...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, tha se masat e vendosura kanë efekt vetëm nëse gjithësecili prej nesh merr përgjegjësitë e veta...

Rama thumbon opozitën: Nuk jam i sigurt se ky agresion është...

0
  Me fjalët e shkrimtarit Ismail Kadare, kreu i qeverisë Edi Rama ka zgjedhur të thumbojë opozitën për akuzat në kohë pandemia. Ai ka postuar një foto të...

“Mjekësia nuk është matematikë”, Brahimaj: Nuk ka protokoll të mirëfilltë për...

0
Presidenti i Urdhrit të Mjekut, Fatmir Brahimaj për “Tempora” ka treguar se ka një mungesë protokolli në lidhje me gjendjen e krijuar pandemike. Brahimaj ka...

“T’na thonë a është gjallë apo vdekur!” Në spitalet Covid nuk...

0
Familjarë të shumtë që presin për orë të tëra për t’u informuar për gjendjen shëndetësore të të afërmve, është panorama që ofron çdo ditë...

Ministria e Mbrojtjes i përgjigjet PD-së: Nuk është përdorur helikopteri për...

0
Ministria e Mbrojtjes i është përgjigjur akuzave të PD-së, lidhur me akuzat e për përdorimin e helikopterëve të Forcave të Armatosura për të bërë...

Meta riktheu ligjin për “Policinë e Shtetit”, reagon Balla: Presidenti merr...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas vendimit të Presidentit Meta, i cili ktheu sot për rishqyrtim projektligjin “për Policinë...

Kryemadhi e qartë: Fronti opozitar është kompakt

0
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një bisedë me gazetarët, duke folur për zgjedhjet brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, shpjegoi edhe atë çfarë do...

Alfred Cako: Ky është mjekimi popullor që bën mrekulli, e përdorin...

0
Konspiracionisti Alfred Cako, si çdo fundjavë ishte i ftuar në “Rrethin Katror” në “E Diell”. Temë diskutimi puntatën e stome, ishte mjekimi alternative, i...

Karantinë e dytë? Reagon kryeministri Rama: Kufizoni çdo lëvizje që është...

0
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme me anë të një videoje që u drejtohej qytetarëve ka folur edhe rreth një karantine të dytë. Ai u...

Situata e COVID-19/ Rama i drejtohet publikut: Kjo është një sprovë,...

0
Pas akuzave të kreut të Partisë Demokratike, Edi Rama, në një komunikim në rrjetin social “Facebook” bëri me dije se Shqipëria dhe qytetarët shqiptarë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS