fbpx
31 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kjo

Etiketim: kjo

Frikë ndaj refuzimit? Zbuloni nëse kjo ju detyron të vazhdoni një...

0
Dy muajt e parë të bllokimit, unë dhe partneri im u çuditëm me të vërtetë se sa mirë po ja kalonim. Njerëzit përreth meje...

Kjo javë do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht...

0
Në parashikimin e motit për javën e arshme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës ka bërë të ditur se java do të karakterizohet me mot me...

Plepolli: Kjo gjë po e bën Dritën më të fortë

0
Prishtina i ka thënë pothuajse ‘lamtumirë’ titullit kampion edhe për këtë vit. Drita ka arritur të marr një pikë të madhe në kryeqytet, pasi luajti...

Heq celulitin si me dorë: Kjo pije eliminon lëvoren e portokallit...

0
Konsumimi i lëngjeve është vendimtar në luftën kundër celulitit, mirëpo nëse përgatisni lëng nga përbërësit të cilët kanë forcën të fillojnë zbërthimin e shtresave...

Morina: Kjo skuadër ka bërë lojën më të mirë deri tash

0
Me ndeshjet që zhvillohet nesër mbyllet java e 30-të në Superligën e Kosovës në futboll, derisa shumë dilema mbesin ende pa u zgjedhur. Trajneri i...

E dhimbshme, kjo është sportistja shqiptare që vdiq 

0
Bota e volejbollit përkatësisht e sportit shqiptar, sot është tronditur me vdekjen e ish volejbollistes Gonxhe Rexhepi.  Ajo e humbi betejën me armikun e padukshëm...

A ndihmojnë klimat që koronavirusi të shpërndahet përmes ajrit? Kjo është...

0
Duke u bazuar nga sëmundje tjera vdekjeprurëse që shpërndahen nga ajri, një ekspert i sëmundjes infective në Harvard tha se përdorimi i klimës mund...

Kjo është sasia e mjaftueshme e ujit, të cilin duhet ta...

0
Sa ujë që konsumojmë në ditë mund të ndikojë me të madhe në shëndetin tonë. Uji rregullon temperaturën trupore, bart materiet ushqyese dhe oksigjenin dhe...

“Doktor kjo është një gënjeshtër”, shefi i kardiologjisë bën apel të...

0
Shefi i kardiologjisë në QSUT, Edvin Prifti, foli mbi situatën e epidemisë nga koronavirusi në vend, si edhe shifrat në rritje të të prekurve. Prifti...

Paralajmërimi i fortë i ekspertëve britanikë: Vala e dytë e Covid...

0
Vala e dytë e koronavirusit do të mbërrijë kur temperaturat të bien në 4 gradë celsius në dimër, paralajmërojnë ekspertët britanikë të shëndetësisë. Zyrtarët...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS