Shtrinë në tokë dhe dhunuan të miturin, pezullohet nga detyra një polic, vijojnë hetimet për 3 efektivë të tjerë

0
12
Gjigandi

Është identifikuar dhe pezulluar nga detyra polici, që u shfaq në një video, duke dhunuar një të mitur në një nga rrugët e Tiranës.

Mësohet se është pezulluar nga detyra polici G. N., ndërsa vijojnë hetimet nga Drejtoria e Standardeve edhe për 3 efektivët e tjerë, që e ndihmuan.

Videoja e dhunës u publikua në rrjetet sociale, ku policët e shtrinin në tokë djalin dhe e dhunonin.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu