Krim i rëndë në Lushnje, 40-vjecari ekzekutohet me kalashnikov – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një 40-vjeçar është ekzekutuar mëngjesin e sotëm në Lushnjë. Mësohet se viktima është Besnik Hida.
40-vjeçari ka qenë në një lokal kur është qëlluar me breshëri automatiku. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, ndërkohë që janë ngritur pika kontrolli në gjithë qytetin dhe rrugët hyrëse e dalëse.

Sipas të dhënave paraprake, autorët kanë qenë në një makinë dhe janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu