13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fundit

Etiketim: Fundit

Rekord viktimash nga COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: 744 raste...

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 744 raste të reja, ndërsa kanë humbur jetën...

“S’ngopem dot me oksigjen”, gruaja tregon bisedën e fundit me Bashkim...

0
Është përcjellë sot për në banesën e fundit ish-zëvendëskryeministri Bashkim Kopliku, i cili ndërroi jetë pasi ishte prekur nga koronavirusi. Familjarë, miq, qytetarë dhe anëtarë...

Familjet shqiptare të fundit në rajon për të paguar borxhet

0
Familjet borxhlie në Rumani dhe Shqipëri harxhojnë gati 1 të katërtën e të ardhurave mujore për të shlyer këstet e borxhit. Për këtë arsye janë...

Koronavirusi në radhët e bluve/ 16 efektivë të infektuar 24 orët...

0
16 efektivë policia janë infektuar me Covid-19 brenda 24 orëve të fundit. Mësohet se të 16 efektivët janë banues në qytete të ndryshme të...

“I gjeta duke e rrahur, i thyen 6 shkopinj në trup”-...

0
Ata ishin tre nga oficerët e lartë të Sigurimit të Shtetit, që kreu i Ministrisë së Brendshme u besoi misionin e frikshëm e të...

Luigi Soreca: Koha nuk pret, duhen realizuar detyrat e shtëpisë para...

0
Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca, për Deutsche Welle komenton procesin e hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe flet për paketat e ndihmave...

Korçë, 8 mësues rezultojnë me Covid19 në 24 orët e fundit

0
Nga 61 raste të konfirmuara pozitive gjatë 24 orëve në qytetin e Korçës 8 prej tyre janë mësues. Burime zyrtare konfirmojnë infektimin e 8 mësuesve,...

Komisioni i Ligjeve rrëzon dekretin e Metës, zëdhënësi i presidentit: Nën...

0
Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar pasi Komisioni i Ligjeve rrëzoi dekretin e Metës. Ai thotë se Komisioni i Ligjeve ka kohë,...

Koronavirusi në Korçë: Në 24 orët e fundit janë paraqitur në...

0
Në 24 orët e fundit janë paraqitur në urgjencën e Korçës 80 raste të reja. Sipas nëndrejtoreshës së spitalit, në pneumologji-karantinë janë të shtruar 10...

Si paraqitet situata nga Covid-19, qyteti me më shumë të infektuar...

0
Ministria e Shëndetësisë raportoi për 597 raste të reja dhe 11 humbje jete nga Covid -19 në 24 orët  e fundit duke shënuar përsëri...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS