Mes dhimbjes dhe lotëve, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes 7-vjeçare

0
112
Gjigandi

Është përcjellë mes lotësh dhe dhimbje 7-vjeçarja që humbi jetën ditën e djeshme në plazhin e Potamit.

Familjarët, të afërmit dhe qytetarët i dhanë lamtumirën vogëlushes, e cila gjatë ditës së djeshme u godit nga skafi që drejtoheshe nga komisari i policisë Arjan Tase.

E mitura, që ishte kthyer në atdhe me prindërit për disa ditë pushime, u nda nga jeta tragjikisht, nga papërgjegjshmëria e Tases.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu