Ballina Etiketimet Loteve

Etiketim: loteve

Mes lotësh, Celine Dion zbulon sëmundjen e pashërueshme: Kam shumë vështirësi...

0
Diva e muzikës, Celine Dion ka njoftuar anulimin e të gjitha koncerteve të saj të planifikuara në vitin 2023. Përmes një video të postuar në...

Mes dhimbjes dhe lotëve, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes 7-vjeçare

0
Është përcjellë mes lotësh dhe dhimbje 7-vjeçarja që humbi jetën ditën e djeshme në plazhin e Potamit. Familjarët, të afërmit dhe qytetarët i dhanë lamtumirën...

Rrëfimi mes lotëve i gruas: Bashkëshorti më gjuan me kaçavida dhe...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte e ftuar Adela. Në fakt ky është një emër i rremë që ajo ka zgjedhur të mbajë,...

Meson se eshte e biresuar, babai nuk pranon t’i tregoje. Perballja...

0
Ndodhin situata në jetë kur një ditë krej papritur fëmija mëson se prindërit që e kanë rritur nuk janë prindërit biologjike. Atëhere lindin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24